Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଅସଦାଚରଣର ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବସ୍ତ୍ର କରି ପିଟିଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ

31/12/2018 at 10:45 AM

ଭଦୋହୀ ୩୧/୧୨: ଭଦୋହୀର ଗୋପୀଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳରେ କେତେକ  ଅସାମାଜିକ ଲୋକ ଉତ୍ପୀଡ଼ନର ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଏକ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପଶି  ତାଙ୍କୁ ବିବସ୍ତ୍ର କରି ପୂରା ଗାଁରେ ଦୈାଡ଼ାଇ ଦୈାଡ଼ାଇ ପିଟିଛନ୍ତି। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ମାରପିଟ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

ପୋଲିସଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଗୋପୀଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଗାଁରେ ୩୨ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଗାଲିଚା ବୁଣାଳୀ ଶନିବାର ଦିନ ବୁଣାଳୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜାରି ହେବାକୁ ଥିବା ଶିଳ୍ପୀ କାର୍ଡ଼ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଲାଲ ଚନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ବ୍ୟକ୍ତିଟି ରାଗି ଯାଇଥିଲା।

ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଏହାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାପାଇଁ ତା’ର ୩ଜଣ ସହଯୋଗୀ ପ୍ରଦୀପ ଯାଦବ,ରିଙ୍କୁ ଯାଦବ ଏବଂ ରାଜଧର ଯାଦବଙ୍କୁ ନେଇ ଜବରଦସ୍ତି ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପଶିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନୃଶଂସ ଭାବରେ ପିଟିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ବିବସ୍ତ୍ର କରି ଗାଁରେ ଦୈାଡ଼ାଇ ଦୈାଡ଼ାଇ ପିଟିଥିଲେ। ଗାଁ ଲୋକେ ଦର୍ଶକ ଭଳି ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖୁଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେ ଜଣ ଏହାର ଭିଡିଓ କରି ଭାଇରାଲ କରିଦେଇଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି। ଏହି ଚାରି ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।   

   Related Posts