Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

କବାଟ ବାଡେଇଲେ, ଡରେଇଲେ ତା ପରେ କଲେ ଏପରି କାରନାମା… ଧରିପାରିଲାନି ପୋଲିସ

8/02/2020 at 2:11 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୦୮।୦୨: ଘର କବାଟ ନଖେଳିବାରୁ ଘର ଭିତରକୁ ପକାଇଲେ କଣ୍ଡୋମ ପ୍ୟାକେଟ । ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ପଟ୍ଟନହାଳୀ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସିଛି ଏଭଳି ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା । ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ମହିଳାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ । ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ତଥ୍ୟ ଯୋଗାଡ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି ।

ପଟ୍ଟନହାଳୀ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ମହିଳା ବାସ କରୁଥିଲେ । ରାତି ୨ଟାରେ ମହିଳା ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିବା ସମୟରେ ଘର ବାହାର ପଟୁ କେହି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବାରମ୍ବାର କବାଟ ବାଡେଇଥିଲା । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଘର କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖନ୍ତି ତ ବାହାରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ କବାଟ କେହି ବାଡେଇଲା , ମହିଳାଜଣଙ୍କ କିନ୍ତୁ ଏଥରକ କଟାବ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଯାଇନଥିଲେ । ତେବେ କବାଟ ବାହାର ପଟୁ ବାଡୋଉଥିବା ଅଜଣା ଯୁବକଟି ବହୁ ସମୟ ଧରି କବାଟ ବାଡେଇଥିଲେ ।

ଶେଷରେ ଘର ବାହାରେ ଲାଗିଥିବା ଲାଇଟକୁ ଅନ୍‌/ଅଫ୍ କରିଥିଲା । ବାରାମ୍ବାର ଏପରି ଲାଇଟ୍ ଅନ୍‌/ଅଫ୍ କରିଚାଲିଥିଲା । କେହି ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବାରୁ ମହିଳାଜଣଙ୍କ ଅତ୍ୟନ୍ତି ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ଏକ କଣ୍ଡୋମ ପ୍ୟାକେଟ ପକାଇଥିଲେ ସେହି ଅଜଣା ଯୁବକ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ପୋଲିସ ସହାୟତା ନମ୍ବର ୧୦୦ରେ କଲ୍‌ କରି ଘଟଣାର ବିସୃତ ତଥ୍ୟ ଜଣାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତା ପର ଦିନ ସକାଳ ସମୟରେ ମହିଳା ଦେଖନ୍ତି

ତ, ତାଙ୍କ ଘରର ଝରକା ପଟେ ପୁଣି ଏକ କଣ୍ଡୋମ ପ୍ୟାକେଟ୍‌ ପିଡିଛି । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସ ଥାନାକୁ ଯାଇ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ମହିଳାଙ୍କ ଘରକୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ଅଞ୍ଚଳର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଯାଞ୍ଚ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts