Friday, May 24, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଭଦ୍ରକରେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂହ ; ବିଜେପି କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଅକ୍ଲାନ୍ତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ଦେଲେ ଆହ୍ବାନ

ଭଦ୍ରକ ୧୭|୨:  ଓଡିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂହ । ଭଦ୍ରକ ଇରମଠାରେ ପହଞ୍ଚି ସହିଦ ସ୍ମୃତି ସ୍ମାରକରେ ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ । ପରେ ଭଦ୍ରାକାଳୀଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ରାଣୀତାଲଠାରେ ବୁଥ୍ ସ୍ତରୀୟ ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦେଲେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ।

ସଭା ଆରମ୍ଭରୁ ୪୦ ସହିଦ ବୀର ଯବାନଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜଣାଇଲେ । ସହିଦଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ୨ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା କରାଯାଇଥିଲା । ମନୋଜ ଓ ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ବଳିଦାନ ମନେରଖିବ ଦେଶ । ସଭାରେ ବିଜେପି କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଉଦବୋଧନ ଦେଇଥିଲେ ରାଜନାଥ । ଓଡିଆରେ ଓଡିଶାର ମା ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ ଜଣାଇଲେ ରାଜନାଥ । ବିଜେପି କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଅକ୍ଲାନ୍ତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଓଡିଶାର ଅବଦାନ ମନେପକାଇଥିଲେ ରାଜନାଥ । ପିଏମ୍ ପିୟର, ଜିତିବା ପୁଣି ସିୟୋର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରାଜନାଥ ।

ଏହି ସମାବେଶରେ ଭଦ୍ରକ ସମେତ ବାଲେଶ୍ବର, ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଓ କେନ୍ଦୁଝରର ବୁଥ୍ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ୧୯ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଫୁଙ୍କିଛନ୍ତି ରାଜନାଥ । ବିଶେଷ କରି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଯୋଜନା କେମିତି ଘରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବ ଓ ମୋଦି ସରକାର ସଫଳତାର ସ୍ତୁତିପାଠ କରି କେମିତି ଭୋଟରଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇ ହେବ ସେନେଇ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି ରାଜନାଥ ।

237 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର