Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଶୋ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ଏହି ଟିଭି କଳାକାରଙ୍କର ହୋଇଥିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ୬ ନମ୍ବରରେ ଥିବା କଳାକାରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବେଳେ ବହୁତ କାନ୍ଦିଥିଲେ ସଲମାନ ଖାନ

5/10/2019 at 8:53 AM

ମୁମ୍ବାଇ୪|୧୦: ହିନ୍ଦୀ ଧାରାବାହିକର ଅନେକ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିରିଏଲ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

୧- କବି କୁମାର ଆଜାଦ

ଟିଭିର ସବୁଠୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ତାରକ ମେହତା କା ଉଲ୍‌ଟା ଚଷ୍‌ମାରେ ଡାକ୍ତର ହାତୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା କବି କୁମାର ଆଜାଦଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଶୋ ମଝିରେ ହୋଇଥିଲା। ୨୦୧୮ ମସିହା ଜୁଲାଇ ମାସ ୯ ତାରିଖରେ କବି କୁମାର ଆଜାଦଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ହୃଦଘାତ ଯୋଗୁଁ ଆଜାଦ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଦୁଃଖର ମାହୋଲ ଛାଇଯାଇଥିଲା। କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ବିଶ୍ବାସ ହୋଇନଥିଲା ଯେ, ସେ ଆଉ ନାହାନ୍ତି।

୨- ରୁବିନା ଶେରଗିଲ

ମିସେସ କୌଶିଖ କି ପାଞ୍ଚ ବହୁଏଁରେ ସିମରନ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁବିନା ଶେରଗିଲ ଶୋ ଅଧାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ମାତ୍ର ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଧାରାବାହିକର ଗୋଟେ ପାର୍ଟି ହେଉଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ୱାସ ରୋଗ ହୋଇଥିଲା ଓ ସେ ମୃତ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। 

୩- ଅରିଜିତ ଲବନିଆ ଓ ଗଗନ କଂଗ

ମହାକାଳୀ ଶୋରେ ଦେବରାଜ ଇନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଗଗନ କଂଗ ଓ ନନ୍ଦିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅରିଜିତ ଲବନିଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଏକ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ହୋଇଥିଲା। ଥରେ ଶୋର ଶୁଟିଂ ସାରି ମୁମ୍ବାଇ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଏମାନଙ୍କ କାର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ହୋଇଥିଲା।  

୪- ନଫିସା ଜୋଶେଫ

ନସିଫା ଜୋଶେଫ ଫେମିନା ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ ୟୁନିଭର୍ସ ତଥା ମ୍ୟୁଜିକ ଚ୍ୟାନେଲ ଏମ୍‌ଟିଭିର ଜକି ଥିଲେ। ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ସେ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ସେ ମାତ୍ର ୨୬ ବର୍ଷର ଥିଲେ।

୫- ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ବାନାର୍ଜି

ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ବାଲିକା ବଧୂରେ ଆନନ୍ଦୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଅନେକ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆଚମ୍ବିତ କରିଥିଲା। ମାତ୍ର ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଯାଇଥିଲେ।

୬- ରିମା ଲାଗୁ

ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଓ ଟିଭି ଶୋରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିମା ଲାଗୁ ନିଜ ଅନ୍ତିମ ଦିନରେ ଷ୍ଟାରପ୍ଲସର ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଶୋ ନାମକରନ୍‌ରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଦିନେ ହୃଦଘାତ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା। ୫୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ବଲିଉଡରେ ସଲମାନଙ୍କ ମାଆ ଭାବେ ସେ ବହୁତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମୟରେ ସଲମାନ ବହୁତ କାନ୍ଦିଥିଲେ।  

   Related Posts