ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ବନ୍ଦଘରେ ନାବାଳିକାକୁ ୫ଜଣ ୫ଦିନ ରଖି କଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ, କାହାକୁ କହିଲେ ଏସିଡ଼ ଢ଼ାଳି ଜାଳିଦେବାକୁ ଦେଲେ ଧମକ

22/12/2018 at 10:33 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୨/୧୨- ମଣିଷ ନିଜରର ଯୌନ ଲାଳସା ଚରିତାର୍ଥ କରିବାକୁ ବୁଝେନି କିଛି । ନିତିଦିନିଆ  ଘଟଣା ପାଲଟିଯାଇଛି ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ । ସେଭଳି ଘଟଣାଟିଏ  ଘଟିଛି ଲକ୍ଷ୍ନୌର ମହିହାବାଦ ଅଂଚଳରେ ।

ଜଣେ ନାବାଲିକା ଘରଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଥିବା ତେଜରାତି ଦୋକାନକୁ କିଛି ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲା । ଜିନିଷ କିଣି ଫେରିବା ବେଳକୁ ସେଇ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ କାର ଭିତରକୁ ତାକୁ ଜବରଦସ୍ତଭାବେ ଘୋଷାଡ଼ି ନେଇଯାଇଥିଲା । ସେହି କାର ଭିତରେ ଆହୁରି ୩/୪ ଜଣ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ବସିଥିଲେ । ନାବାଳିକାକୁ ସେମାନେ ଜଙ୍ଗଲିଆ ରାସ୍ତାଦେଇ ନିଛାଟିଆ ଜାଗାରେ ଗୋଟେ ଘରେ ନେଇ ରଖିଥିଲେ । ତା ପରେ ସେମାନେ ଜଣେ ପରେ ଜଣେ ୫ଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ସେତିକିରେ ବି ସେମାନଙ୍କ ମନ ମେଣ୍ଟିଲା ନାହିଁ । ସେମାନେ ୫ ଦିନ ବନ୍ଦଘରେ ରଖି ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ।

ସେହି ଯୁବକମାନେ ନିଜ ଗାଁର ହୋଇଥିବା କଥା ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଆଗରୁ ନାବାଳିକାକୁ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖୁଥିଲେ ଓ ନିରୋଲା ଜାଗାରେ ଦେଖିଲେ କମେଣ୍ଟ ବି ମାରୁଥିବା କଥା ନାବାଲିକା ଜଣାକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

୫ ଜଣ ଯୁବକ ୫ଦିନ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲାପରେ କୌଶଳକ୍ରମେ ଖସିଆସିଥିବା କହିଛି । ପୋଲିସ ସେହି ୫ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଲାଇଛି । ହେଲେ ନାବାଳିକା ଓ ତାର ପରିବାକୁ ମିଲିଛି ଧମକ । ଯଦି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରେ ପୋଲିସ ,ଏସିଡ଼ି ପକାଇ ଜାଳିଦେବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ପୀଡ଼ିତା ପୋଲିସ ଆଗରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛି ।

ଏହି ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦିନେଶକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଆଉ ସହଯୋଗୀ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଆଡ଼େ ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts