Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ଭାଣିଜୀର ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମାମୁଁ ସାଜିଲା ହତ୍ୟାକାରୀ, କେମିତି ଥିଲା ପୁରା ଘଟଣା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

14/12/2018 at 10:10 PM

ସିକର;୧୪/୧୨-କେହି କେହି କହନ୍ତି ,ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ । କେତେବେଳେ କାହାସହ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଏ ,କିଛି କହିହେବନି । ପ୍ରେମ ପାଇଁ କେତେ ଜୀବନ ଯାଇଛି କେତେ କିଏ ଅପରାଧ ବି କରିଛନ୍ତି।  ଏମିତି ହୋଇଛି ପ୍ରେମକୁ ବିରୋଧ କରି କେହି କେହିପରିବାର ଅନରକିଲିଂ ଭଳି ଅପରାଧ କରିବାକୁ ପଛେଇ ନାହାଁନ୍ତି । ବିବାହିତା ଭାଣିଜୀର ପରକୀୟା ପ୍ରେମପାଇଁ ମାମୁଁ ବିରୋଧ କରି ସାଜିଛି ହତ୍ୟାକାରୀ । ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଜସ୍ଥାନର ସିକର ଜିଲ୍ଲାରେ।

ଭାଣିଜୀର ବବଲୀର ବିବାହ ସରିଯାଇଥିଲା । ବୈଦିକ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ଉପଯୁକ୍ତ ବରପାତ୍ର ବି ଖୋଜାଯାଇ ବାହା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ହେଲେ କଣ ହେବ ,ବିବାହର କେତେ ବର୍ଷ ଯାଇନି ,ଫେରି ଆସିଲା ଭାଣିଜି । ବାଧ୍ୟହୋଇ ମାମୁଁ ନିଜ ପାଖରେ ରଖିଲେ ଭାଣିଜିକୁ । ସେତେବେଳକୁ ଭାଣିଜିର ପିଲାଟିଏ ବି ହୋଇସାରିଥଲା । ସ୍ଵାମୀ ପାଖରେ ନ ରହି ଜୀବନସାରା ଏକାଏକା କାଟିଦେବ ବୋଲି  ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା ।  ହେଲେ ସେ କଣ ଜାଣିଥିଲା ଜୀବନ ପରିଧି ଭିତରକୁ କେହିଜଣେ ପୁଣି ଚାଲିଆସିବ ।

ବବଲୀ ଜୀବନକୁ ବୀରବଲ ଏଭଳି ଅବେଳରେ ପଶିଆସିବ କଣ  ଜାଣିଥିଲା । ଦିହେଁ ଦିହିଁକି ଭଲ ପାଇବସିଲେ । ଲୁଚାଛପାରେ ବି ଦେଖାହେଲେ । ଏହିସବୁ ଘଟଣାକୁ ଦିନେ ମାମୁଁ ଜାଣିପାରି ଦୁହିଁକୁ ବିରୋଧ କଲା । ହେଲେ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ବୀରବଲ ଏତେ ସିରିୟସ ଥିଲା ଯେ ବବଲୀକୁ ଜମାରୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ରାଜି ନ ଥିଲା ।

ଅନେକ କହିଲା ପରେ ବୀରବଲ ନ ମାନିବାରୁ  ରାମକୁମାର ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ବୀରବଲକୁ ମାରିଦେଇଛି ବୋଲି ପୋଲିସ ଆଗରେ କହିଛି । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସହ ତା ଭାଣିଜିର ହାତ ଅଛି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସ୍ଵୀକାର କରିଛି ।

ପୋଲିସ ଜେରା କଲାବେଳେ ରାମକୁମାର କହିଛି ,ସେ ଓ ତା ଭାଣିଜୀ ମିଶି ବୀରବଲକୁ ମାରିଦେଲା ପରେ ଆଖୁକିଆରୀ ଭିତରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ତା ମୋବାଇଲକୁ  ବି ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ । ବୀରବଲର ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇବା ପରେ ବୀରବଲ ମୋବାଇଲରେ ଥିବା ଆଇଏମଆଇ ନମ୍ବର ଟ୍ରାକ କରି  ପୋଲିସ ଅପରାଧୀକୁ ଧରିଥିଲା ।

   Related Posts