Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ଫେଲ୍ ମାରିଲା ବ୍ୟାଟିଂ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ନିକଟରୁ ୩୧ ରନରେ ହାରିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଭାଣିଜୀଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମୁଁ, ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରି ଦୀର୍ଘ ୬ ମାସ ହେବ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲିଂ

21/11/2019 at 4:36 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୧/୧୧: ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମାମୁଁ ନିଜ ୨୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମୁଁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଛଅ ମାସ ହେଲା ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲିଂ କରି ଆସୁଥିଲା। ତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ନ ହେଲେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରି ଦେବ ବୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧମକ ଦେଉଥିଲା। ଏମିତି ଧମକ ଦେଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମୁଁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା। ଶେଷରେ ଅସହ୍ୟ ହୋଇ ପୀଡିତା ନିଜ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଏ ସଂପର୍କରେ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମୁଁ ନାଁରେ ଏଫଆଇଆର୍ ଦେଇଥିଲେ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ମୁତାବକ ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୪୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ମାମୁଁକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି।  ଅଭିଯୁକ୍ତ  ଆମ୍‌ ଆଦମୀ  ପାର୍ଟିର କର୍ମୀ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏ ନେଇ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଆମ୍‌ ଆଦ୍‌ମୀ ପାର୍ଟିକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୨୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ପୀଡ଼ିତା ଭଜନପୁରାରେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲେ। ଭଜନପୁରାର ନିକଟରେ ଥିବା ସୀଲମପୁରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ଘର ପାଖାପାଖି ହୋଇଥିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମୁଁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା, ଆସିବା କରୁଥିଲେ। ଛଅ ମାସରେ ତଳେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ବୁଲାଇ ନେବା ବାହାନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ଦୁଷ୍କର୍ମ ସମୟରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ପାଖ​‌ରେ  ଏହି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ କହିବା ପରେ ପ୍ରକୃତର ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts