Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ବଢିଲା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୬୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା: ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଓଡ଼ିଶା, ୩ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ ଓ ପବନ ବୋହିବ
  • ||
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

ସମ୍ପର୍କରେ ଲାଗିଲା କଳଙ୍କ : ଭାଣିଜୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ମାମୁଁକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

4/10/2020 at 4:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୪|୧୦:  ସମ୍ପର୍କରେ ଲାଗିଲା କଳଙ୍କ । ନିଜ ଭାଣିଜୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ମାମୁଁ । ଏପରି ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଚନ୍ଦ୍ରପୁରରେ । ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ୧୨ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକା ଭାଣିଜୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଯାହା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟବସ୍ତୁ ପାଲଟିଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଗଣ୍ଡା ପିପରୀ ଗ୍ରାମରେ ଗତ ୨ ତାରିଖରେ ନାବାଳିକାର ଦାଦା ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ । ସେଦିନ ଦ୍ୱିପହରରେ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା । ଦାଦାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ରାତି ୯ଟାରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଏକାଠି ଭୋଜନ କରିବାକୁ ବସିଥିଲେ ।

ଭୋଜନ କରିବା ପରେ ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ଘର ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ ।  ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ନିଶାସକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ନାବାଳିକାକୁ ରାତି ଅନ୍ଧାରର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ନାବାଳିକା ପାଟି କରୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।  ଏହାଶୁଣି ନାବାଳିକାର ପିତା ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିଥିଲେ । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନାବାଳିକାର ମାମୁଁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ତେବେ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମୁଁ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ତେଣୁ ଭୟରେ ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଏକଥା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇ ନଥିଲେ । ଦୁଷ୍କର୍ମ ବାବଦରେ ପରିବାର ଲୋକେ ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସହ ପ୍ରାୟ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମୁଁକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ପୀଡିତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଚନ୍ଦ୍ରପୁର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts