Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବାରମ୍ବାର ଝିଆରୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାପରେ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଉସା ବିଷ ଦେଇ ମାରିଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ, ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରେ ଶିଥିଳତା

15/05/2019 at 4:18 PM

ନୟାଗଡ୧୫|୫: କଲେଜ ପଢୁଆ ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଭାଙ୍ଗିପଡିଛନ୍ତି ନୟାଗଡର ସୁଷମା ଦାସ ଓ ରବିନାରାୟଣ ଦାସ । ପୋଲିସର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟାୟ ମିଳୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପିଉସା ହିଁ ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ବୋଲି ଝିଅର ମା’ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିବାବଳେ ପିଉସା କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି। ସେପଟେ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବା କହିଛି ପୋଲିସ ।   

ଝିଅ ମୃତ୍ୟୁକୁ ୨ ମାସ ବିତିଲାଣି । ବାପା ମାଆଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଶୁଖୁନି । ଏକମାତ୍ର ଝିଅର ଫଟୋକୁ ଦେଖି ରାତି ଦିନ ଲୁହ ଗଡାଉଛନ୍ତି । ଏଯାଏ ଦୋଷୀ ଗିରଫ ହୋଇନଥିବାରୁ ମନରେ କ୍ଷୋଭ । ବାଙ୍କି ଚର୍ଚ୍ଚିକା ସାହିର ରବି ନାରାୟଣ ଦାସ ଏବଂ ସୁଷମା ଦାସଙ୍କ ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ଥିଲେ ତେଜସ୍ବନୀ । ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଭାପୁରରେ ପିଉସୀ ଘରେ ରହି ଭାପୁର କଲେଜରେ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପଢୁଥିଲେ । ଗତ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୨ରେ ବିଷକ୍ରିୟା ଯୋଗୁଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଏମ୍ସରେ ତେଜସ୍ବିନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ପିଉସା ରବୀନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି ରବି ନାରାୟଣ ଓ ସୁଷମା । ପିଉସା ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ଏବଂ ଘଟଣା ପ୍ରଘଟ ଭୟରେ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଝିଅକୁ ବିଷ ପିଆଇ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ରବିନାରାୟଣ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଅଭିଯୋଗକୁ କିନ୍ତୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛି ପିଉସା ରବୀନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା । ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଫସାଇବା ପାଇଁ ଏଭଳି ଚକ୍ରାନ୍ତ କରାଯାଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ଝିଅ ବିରୋଧରେ ସେ ପାଲଟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ କରିଛି । ନିଜେ ଏହାର ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ବ ନେଇଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍.ପି. କହିଛନ୍ତି ।

ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ଘଟିବାର ୨୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରିବାର ଲୋକ କାହଁକି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିନଥିଲେ ତାହା ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । 

   Related Posts