Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛାଡିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଧନରେ ଅଧିକ ଧନୀ ହୋଇଗଲେ ବ୍ୟୁଟି କ୍ବିନ୍…

8/10/2021 at 3:01 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮/୧୦: ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, ନାମ, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଧନ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଏକାଠି ହେବା ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ସୌଭାଗ୍ୟର କଥା । ବ୍ରିଟେନର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ରାଣୀ କ୍ରିଷ୍ଟି ବର୍ଟେରେଲି ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ସୌଭାଗ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ଥିବାରୁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ମିସ୍ ୟୁକେ ଏବଂ ମିସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରନର୍ ଅପ୍ ହୋଇଥିବା କ୍ରିର୍ଷ୍ଟି ବର୍ଟେରେଲି ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଏଥର ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତାର କାରଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ରହିଛି । ସେ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ଛାଡପତ୍ର ସ୍ୱାଭାବିକ ନୁହେଁ ।

କ୍ରିଷ୍ଟିଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ଏକ ସାଧାରଣ ସମାଧାନ ନୁହେଁ । ଛାଡପତ୍ର ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଏତେ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେ ବ୍ରିଟେନର ରାଣୀଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଧନୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ତେବେ ୫୦ ବର୍ଷିୟ କ୍ରିଷ୍ଟି ବର୍ଟେରେଲି ଛାଡପତ୍ର ୨୧ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ କୋଟିପତି ସ୍ୱାମୀ ଏର୍ନେଷ୍ଟୋଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଛାଡପତ୍ର କ୍ଷତିପୂରଣ ହିସାବରେ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ପରେ ବ୍ରିଟେନର ରାଣୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା କ୍ରିଷ୍ଟି ବର୍ଟେରେଲି ଅଧିକ ଧନୀ ହୋଇଛନ୍ତି।

news18hindi

କ୍ରିଷ୍ଟି କେବଳ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ରାଣୀ ନୁହଁନ୍ତି, ବ୍ରିଟେନର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମଡେଲ ଏବଂ ପପ୍ ଗାୟକ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ଏନେଇ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । ହେଲେ ଛାଡପତ୍ରର ସମାଧାନ ଉପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏର୍ନେଷ୍ଟୋଙ୍କ ଠାରୁ ୩୫୦ ନିୟୁତ ଅର୍ଥାତ୍‌ ୩୫ ବିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପପ୍ ଗାୟକ ଇଡ୍ ଶିରିନ୍  ୨୨୦ ମିଲିୟନ୍ ସାର୍ ମିକ୍ ଜାଗର  ୩୧୦ ମିଲିୟନ୍ ଏବଂ ଆଡେଲି  ୧୪୦ ମିଲିୟନ୍ କୁ ମଧ୍ୟ ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଜୁଲାଇରେ କ୍ରିଷ୍ଟ ଏବଂ ଏର୍ନେଷ୍ଟ ସେମାନଙ୍କର 20 ତମ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ଫଟୋକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏବେ ଛାଡପତ୍ର ଶାନ୍ତି ଭାବେ ହୋଇଥିଲା।

news18hindi

 କ୍ରିଷ୍ଟି ପୂର୍ବରୁ ଜେନେଭା ହ୍ରଦ ଉପରେ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ୫୨ ମହଲରେ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ତାଙ୍କର ନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ୩୫୦ ମିଲିୟନ ପରେ ୪୦୦ ମିଲିୟନକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ବ୍ରିଟେନର ରାଣୀଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଆନୁମାନିକ ୩୬୦ ମିଲିୟନ, ଯାହାକି କ୍ରିଷ୍ଟି ରାଣୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଧନୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। କ୍ରିଷ୍ଟିଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏର୍ନେଷ୍ଟୋ ସ୍ୱିଡେନର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନଙ୍କ ଅଲଗା ହେବା ପରେ କ୍ରିଷ୍ଟି ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ରିଟିଶ ଛାଡ଼ପତ୍ର ମହିଳା ଭାବେ ପରିଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts