Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ମା’ ନା କଂସେଇ: ୩ ମାସର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ପାଣିରେ ବୁଡାଇ ମାରିଦେଲା, ଗୁଗୁଲରୁ ସର୍ଚ୍ଚ କରି ବାହାର କରିଥିଲା ହତ୍ୟାର ତରିକା

23/10/2021 at 9:58 AM

ଉଜୈନ ୨୩/୧୦: ଜନ୍ମକଲା ମାଆ ବନିଗଲା ପିଶାଚ । ୩ ମାସର ଶିଶୁକୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ କରିଦେଲା ହତ୍ୟା । ଉଜୈନରୁ ନଜର ଆସିଛି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା । ଏଠାରେ ଜଣେ ମା ନିଜର ତିନି ମାସର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ପାଣିରେ ବୁଡ଼ାଇ ହତ୍ୟା କରିଛି । ତେବେ ଝିଅଟିକୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଉପାୟ ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ ।

ମାଆ ନିଜର ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଗୁଗୁଲରୁ ଖୋଜି ବାହାର କରିଥିଲା ତରିକା । ତେବେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିଛି ସେ ରାକ୍ଷସୀ ମାଆ । ଏହି ଘଟଣା ଉଜୈନର ଖାଚରୋଦ ଅଞ୍ଚଳର । ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଭାଟେୱାରା ପରିବାରର ତିନି ମାସର ଝିଅର ମୃତଦେହ ଏକ ପାଣି ଟାଙ୍କିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ଝିଅଟିର ମା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ଥିଲା ଯାହାକି ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସତ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।
ଗୁଗୁଲରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ସନ୍ଧାନ :
ଅକ୍ଟୋବର ୧୨ରେ ଘଟିଥିବା ୩ ମାସର ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପ୍ରମାଣ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମାଆକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ମା ’ଗୁଗୁଲରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲା ଝିଅଟିକୁ କିପରି ହତ୍ୟା କରିବ । ଶେଷରେ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୨ରେ, ମାଆ ଝିଅଟିକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଉପାୟ ଜଣାପଡିବା ପରେ ପୋଲିସ ମାଆକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ତେବେ ଏହାପୂର୍ବରୁ ସ୍ୱାମୀ ଅର୍ପିତ, ଶାଶୁ ଅନୀତା ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ସୁଭାଷ ଭଟେୱାରା ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାଆ ଉପରେ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ ।
ଝିଅର ମିଳୁନଥିଲା ପତ୍ତା :
ଅକ୍ଟୋବର ୧୨ଦିନ ଅପରାହ୍ନରେ, ଖାଚରୋଦର ଷ୍ଟେସନ ରୋଡରେ ରହୁଥିବା ଅର୍ପିତଙ୍କ ପିତା ସୁଭାଷ ଚାନ୍ଦ ଭଟଭାରାଙ୍କ ତିନି ମାସର ନାତୁଣୀ ନିଖୋଜ ନେଇ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ଖୋଜାଖୋଜିରେ ଘରର ତୃତୀୟ ମହଲାରେ ଥିବା ପାଣି ଟାଙ୍କିରେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ବିଷୟକୁ ଅତି ନିକଟରୁ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିବା ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ତାଙ୍କ ମା ପାଣି ଟାଙ୍କିରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts