Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

ସନ୍ଦେହ ହେଲା କାଳ: ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଇ ଓଭର ତଳକୁ ଠେଲି ହତ୍ୟା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ଦୃଶ୍ୟ

31/07/2020 at 5:08 PM

ଉଜ୍ଜୟିନୀ ୩୧।୦୭: ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ଉଜ୍ଜୟିନୀରେ ଲିଭ୍ ଇନ ପାର୍ଟନରରେ ରହୁଥିବା ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ତଳକୁ ଠେଲି ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ୍ ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।  ବୁଧବାର ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ସାଥୀଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ତଳକୁ ଠେଲି ଦେଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି।

ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାମ ସଚିନ ବଉରାସି(୩୦)। ସେ ନୀଳଗଙ୍ଗା ଜବ୍ରାନ କୋଲନୀର  ବାସିନ୍ଦା। ସେ ସଫେଇ କର୍ମୀ ଭାବେ କାମ କରେ। ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ନାମ କାଜଲ। ସେ ସହରର ମହାକାଳ ଓ ବେଗମଙ୍ଗଜ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭିକ୍ଷାବୃତି କରନ୍ତି। ବୁଧବାର ସକାଳେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀର ସରକାରୀ ମାଧବଗଞ୍ଜ ସ୍କୁଲ ନିକଟ ହରିଫାଟକ ଓଭରବ୍ରିଜ ତଳୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ଘଟଣା ତଦନ୍ତ ବେଳେ ପୋଲିସ ବ୍ରିଜରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରୁ ଘଟଣାର ଫୁଟେଜ୍ ଜବତ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୁଧବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧ଟା ୩୦ରେ ପୋଲ ଉପରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ସହିତ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିବା ଉଜ୍ଜୟିନୀର ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ(ଏଏସପି) କହିଛନ୍ତି।

ଏହା ପରେ  କିଛି ସମୟ ଦୁହେଁ ଫ୍ଲାଇ ଓଭର ଉପରେ ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ବସିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଚଲାବୁଲା କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଅଚାନକ ଯୁବକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଉଠାଇ ପ୍ଲାଇ ଓଭର ତଳକୁ ଫିଙ୍ଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ରେଲଓ୍ଵେ ଷ୍ଟେସନରୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଜାଣିନଥିଲା ଯେ, ତାର ଅପରାଧ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଜେରା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜର ଅପରାଧ ସ୍ଵୀକାର କରି କହିଛି ଯେ, କାଜଲ ଉଜ୍ଜୟିନୀର  ବାସିନ୍ଦା। ଉଭୟ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରୁ ଲିଭ୍ ଇନ ପାର୍ଟନର ଭାବେ ରହୁଥିଲେ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା ଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିଛି। ସେଥିପାଇଁ ସେ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା। ସେ ଭାବୁଥିଲା ଯେ, ରାତିରେ ପୋଲ ତଳକୁ ଠେଲି ଦେଲେ କେହି ଦେଖି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ସେ ସ୍ଥାନ ଓ ସମୟ ମଧ୍ୟ ବାଛିଥିଲା।

   Related Posts