Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣାକଲା ଆପ୍‌, ତାଲିକାରେ ଅନେକ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତ
  • ||
  • ଆସେସ୍‌ ସିରିଜ୍ କବଜା କଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪-୦ରେ ମୂଳପୋଛ କରି ଇତିହାସ ରଚିଲା କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀ
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୪୪୫୨ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୦୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମୋହନା: ଅଟୋ-ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ଆଦିତ୍ୟ-ନେହାଙ୍କ ବିବାହ ଖବର କେବଳ ଟିଆରପି ପାଇଁ…ପାପା ଉଦିତ୍‌ ନାରାୟଣ କହିଲେ ମ୍ୟାଟେରିଆଲାଇଜ୍‌ ହୋଇନି ମ୍ୟାରେଜ୍

11/02/2020 at 12:32 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୧|୨: ନେହା କକ୍କଡ ଓ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ଏବେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି।  ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସାଧାରଣରେ ସବୁଠି ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଖବରର ଚର୍ଚ୍ଚା । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନେହାଙ୍କ ଭାଇ ଟୋନି କକ୍କଡ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନେହା ଓ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ତାରିଖ ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଆସନ୍ତା ଫେବୃଆରୀ ୧୪ ତାରିଖରେ ନେହା ଓ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ହେବ ବୋଲି ଟୋନି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ତେବେ ବିବାହ ତାରିଖ ପାଖେଇଆସିବା ସମୟରେ ଏବେ ଏକ ଏମିତି ନୂଆ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପିତା ଉଦିତ ନାରାୟଣ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହି ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ସେ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌ ଶୋ’ର ଟିଆରପି ବଢିବା ପାଇଁ ଏଭଳି କୁହାଯାଇଥିଲା।

ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଏବେ ହେବ ନାହିଁ। ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ସେମାନେ ଉତ୍ସୁକତାର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ନେହା ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ଝିଅ । ତାଙ୍କୁ ବହୂ ଭାବେ ସ୍ୱୀକାର କରିବାରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ । ହେଲେ ଏବେ ସେମାନେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନାହାନ୍ତି।

ଆଦିତ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ପୁଅ। ପୁଅ ବିବାହ କରିବେ ଆଉ ମାଆ ବାପା ଜାଣିନାହାନ୍ତି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ। ୧୪ ତାରିଖରେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ। ଏହି ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ସତ କିନ୍ତୁ ଏହା ଭୁଲ । ଆଦିତ୍ୟ ବିବାହ କଲେ ଉଦିତ୍‌ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଶ୍ବର ସବୁଠୁ ଖୁସି ଖୁସି ମଣିଷ ହେବେ।

ନେହାଙ୍କୁ ବହୂ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବାରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। ହେଲେ ଏବେ ସେମାନେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଅଛନ୍ତି। ପୁଅର ବିବାହ ହେଲେ ସେ ପୂରା ଦୁନିଆ ସହ ଏହି ଖୁସିର ମୁହୁର୍ତ୍ତ ସେୟାର କରିବେ।

   Related Posts