Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

କଙ୍ଗନା-ଶିବସେନା ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଉଦ୍ଧବଙ୍କ ସହ ଏନସିପି ନେତା ଶରଦ ପାଓ୍ବରଙ୍କ ବୈଠକ

10/09/2020 at 11:32 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୦୯: ଏନସିପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶରଦ ପାଓ୍ବାର ଗତକାଲି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିବାସ ‘ବର୍ଷା’ରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୈଠକ ବସିଥିଲା। ପ୍ରାୟ ୫୦ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ଏହା ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଦ୍ବାରା ଶିକ୍ଷା ଓ ଚାକିରିରେ ମରାଠୀଙ୍କୁ ଆାରକ୍ଷଣ ଦେବାରେ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ରାଜ୍ୟ ୨୦୧୮ କାନୁନ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇବା ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଉପରେ ବୈଠକ ବସିଥିଲା। ଏଥିରେ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଓ୍ବତ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଅଫିସ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ବିଏମସି ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ସରକାରଙ୍କ କୌଣସି ହସ୍ତକ୍ଷେପ ନାହିଁ କି ଏହା ରାଜ୍ୟର ମାମଲା ନୁହେଁ। ଏଣୁ ଏହା ଉପରେ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ବ ଦିଆ ନଯାଉ ବୋଲି ଠାକରେ ଶରଦଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇକୁ ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀର ସହ ତୁଳନା କରିବା ଓ ଶିବସେନା ଦ୍ବାରା ଏହି ବୟାନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଚାଲିଥିବା ଯୋଗୁ ଏ ବୈଠକ ଅନ୍ୟ ଏକ ଦିଗରୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂଣ୍ର୍ଣ କୁହାଯାଉଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ କଙ୍ଗନା ମାମଲାରେ ଶିବସେନାକୁ କଂଗ୍ରେସର ସାଥ ମିଳୁ ନାହିଁ।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସଞ୍ଜୟ ନିରୁପମ ଗତକାଲି ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଅଫିସ୍ ବେଆଇନ ଥିଲା ନା ତାକୁ ଭାଙ୍ଗିବାର ଅନ୍ୟ ଏକ ତରିକା? ନିରୁପମ କହିଛନ୍ତି ପୂରା ଆକ୍ସନ ପ୍ରତିଶୋଧ ଭାବନା ସହ ଓତପ୍ରୋତ ଭାବେ ଜଡ଼ି ଥିଲା। ମାତ୍ର ପ୍ରତିଶୋଧର ରାଜନୈତିକ କାଳ ସ୍ବଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ସେ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts