Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆଜି ୭୩ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, କୋଭିଡ କଟକଣାରେ ହେବ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ
  • ||
  • ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୨୧ ପ୍ରଜ୍ଞାପନ ମେଢ
  • ||

ମହିଳା ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ୟୁଏନ କନସଲଟାଣ୍ଟଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଉବେର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଦୁର୍ବ୍ୟବାହର, ଏତଲା ନେଲାନି ପୋଲିସ

13/09/2019 at 3:27 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ :  ଉବେର ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ନେଇ ଜାତିସଂଘ ପରାମର୍ଶଦାତା ତଥା ମହିଳା ସାମ୍ବାଦିକ ଅନୁସୂୟା ବସୁ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।  ଏ ନେଇ ବସୁ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।  ହେଲେ ଲାଜପତ ନଗର ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିବା ବସୁ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ବାର୍ତ୍ତାରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ଘଟଣା ଗତ ୧୦ ତାରିଖର। ଏନସିସିଡିର ଏକ କନଫରେନ୍ସରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ବସୁ ଗ୍ରେଟର ନେୟେଡା ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରୁ ସେ  ଲାଜପତନଗର ଫେରିବାକୁ କ୍ୟାବ୍ ଭଡା କରିଥିଲେ। ଜଣେ ମଣିପୁରୀ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ୟାବ୍ ନେଇ ଆସିଥିବା ବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ବାସୁ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ବାହାର କରି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବାରୁ ଡ୍ରାଇଭର ବଦମାସୀ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଏହାର କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ତମେ କ’ଣ ଜଣେ ବଙ୍ଗାଳୀ କି ବୋଲି ଡ୍ରାଇଭର ପଚାରିଥିଲା । ଏହାର ଜବାବରେ ବସୁ ହଁ କରିବାରୁ ଆଜି ମୋ ଦିନ ଖରାପ ହୋଇ ଗଲା କହି ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲା। ଏଥିରେ ବସୁ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ କ୍ୟାବ ଅଟକାଇବାକୁ କହିଥିଲେ। ହେଲେ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡି ନ ଅଟକାଇ ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ-ନୋୟେଡା ଏକ୍ସପ୍ରେସ ୱେକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା।

ଅନୁସୂୟା ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ଓ ସେ ୟୁଏନର କନସଲଟାଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ। ହେଲେ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ କ୍ୟାବ୍ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିଥିବା ସେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ସେ ପୋଲିସରେ ବି ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ଲାଜପତ ନଗର ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ନ ରଖିବା ତାଙ୍କୁ ଆହୁରି ବ୍ୟଥିତ କରିଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍ ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ଏଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ଟା ବେଳେ ଅନ୍ଧାର ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଚାଲି ଘରକୁ ଆସିଥିବା ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି। 

   Related Posts