Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୬୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସରକାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ବିଫଳ: ପୁଣି ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା, ଜାରି ରହିବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • ସୋର : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରାସ୍ତା କଡ ସିମେଣ୍ଟ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍ଦୁ, ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍, ପରମିଟ୍ ନଥାଇ ପରିବହନ ହେଉଥିଲା ଅଧିକ ଓଜନର ସାମଗ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ମୃତ, ବାପା-ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଉବେରରେ ଯାଉଥିଲେ ଡ୍ରେସ ଡିଜାଇନର: ଅଚାନକ ନିଆଁ ଲାଗି ସମ୍ପୂର୍ଣ ଜଳିଗଲା କାର, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ମହିଳା ଏବଂ ଡ୍ରାଇଭର

14/01/2019 at 5:14 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୧୪/୧ : ଚେନ୍ନାଇରେ ଜଣେ ଡ୍ରେସ ଡିଜାଇନର ଉବେର କ୍ୟାବରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ | ଅଚାନକ କାରରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା | କିଛି କ୍ଷଣରେ କାର ହୁତୁହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା | କେବଳ କାରର ଆକୃତି ହିଁ ରହିଗଲା | କାରରେ ନିଆଁ ଲାଗିବ କ୍ଷଣି ଡିଜାଇନର ପଲ୍ଲବୀ ସିଂହ କାରରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଂଚି ଯାଇଥିଲା | ଦୁର୍ଘଟଣା ଜାନୁଆରୀ ୧୨ ତାରିଖ ରାତିରେ ଘଟିଥିଲା |

ଘଟଣା ପରେ ପଲ୍ଲଵୀ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, କଷ୍ଟମରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ କମ୍ପାନୀର କିଛି ଦାୟିତ୍ୱ ନାହିଁ | ଘଟଣାର ୧୨ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ଉବେର କମ୍ପାନୀ କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ନେଲାନାହିଁ | ତେବେ ଉବେର ଏହି ମାମଲାରେ ମୁକଦ୍ଦମା କରିବ ବୋଲି କହିଛି |

ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପଲ୍ଲବୀ ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ୧୨ ତାରିଖ ରାତିରେ ସେ ଟିଟିକେ ଫ୍ଲାଏଓଭର ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ସେ କିଛି ପଡୁଥିବାର ଗନ୍ଧ ବାରି ଥିଲେ | ପ୍ରଥମେ ସେ ଭାବିଲେ ବାହାରେ ବୋଧେ କିଛି ପୋଡିଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ାପଟେ ଧୂଆଁ ବାହାରିଥିଲା | ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିବାର ଦେଖି ପଲ୍ଲବୀ ଉବେର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଗାଡି ଅଟକାଇବାକୁ କହିଥିଲେ | ଡ୍ରାଇଭର ସଂଗେସଂଗେ ଗାଡି ଅଟକାଇଥିଲେ | ଉଭୟ ପଲ୍ଲବୀ ଏବଂ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡ଼ିରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ | ପଲ୍ଲବୀଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଜୀବନ ବଂଚିଯାଇଥିଲା ବୋଲି ସେ ଉବେର କମ୍ପାନୀକୁ ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପଲ୍ଲବୀ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡ୍ରେସ ଡିଜାଇନର | ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ ପଲ୍ଲବୀ ଭୟରେ ନିଜ ହେଣ୍ଡ ବ୍ୟାଗ ଗାଡିରେ ହିଁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ | ବ୍ୟାଗରେ ଥିବା ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ପତ୍ର, ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦରକାରୀ ସାମଗ୍ରୀ ପୋଡି ଯାଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି | ଏହା ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | 

   Related Posts