Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଗୋରେଖନାଥ ପୀଠ ପରିସରରୁ ୨ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଉଦ୍ଧାର, ମିଳିନି ପରିଚୟ

16/01/2020 at 8:28 AM

ଜଗତସିଂହପୁର ୧୬।୧: ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ବାବା ଗୋରେଖନାଥ ପୀଠରୁ ଦୁଇ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଶିଶୁଟିର ପରିଚୟ ମିଳିପାରିନାହିଁ । ଗତକାଲି ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଥିବାରୁ ମନ୍ଦିରରେ ଦିନ ତମାମ  ଭିଡ଼ ଲାଗି ରହିଥିଲା ।   ପିଲାଟି ଏହି  ଭିଡ଼ ଭିତରେ  ବାପା ମା’ଙ୍କ ନିକଟରୁ ହଜି ଯାଇଛି କି କେହି ତାକୁ ସେଠାରେ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିନାହିଁ । ଶିଶୁଟି ବସି କାନ୍ଦୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସ ଓ ଜିଲ୍ଲା ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ବିଭାଗକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶିଶୁ କନ୍ୟାଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଜଗତସିଂହପୁର ସ୍ଥିତ ଶିଶୁ ଆଶ୍ରମରେ ନେଇ ରଖିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଗତକାଲି ଅପରାହ୍ନରେ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଭିକ୍ଷାବୃତି କରୁଥିବା ଜଣେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ନିକଟରେ ଜଣେ ଅଜଣା ମହିଳା ଶିଶୁଟିକୁ ବସାଇ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି କହି ସେଠାରୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ସନ୍ଧ୍ୟା ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଉ ସେ ଆସିନଥିଲେ । ଫଳରେ ବୃଦ୍ଧା ଜଣଙ୍କ ଏବାବଦରେ ନିକଟରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ପରେ ଜଣେ ଅଟୋ ଚାଳକ ଶିଶୁଟିକୁ ନିଜ ହେପାଜରେ ରଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ଶିଶୁଟିର କେହି ଦାବିଦାର ମିଳିପାରିନଥିବା ବେଳେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା କିଏ ଓ ସେ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଓ କାହିଁକି ଶିଶୁଟିକୁ ସେଠାରେ ଛାଡି ଦେଇ ଗଲେ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରିନାହିଁ । ଅନ୍ୟପଟେ ଶିଶୁଟି ସମ୍ପୃକ ମହିଳାଙ୍କର ନା ସେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଚୋରି କରିଆଣିଥିବା ବେଳେ ଧରା ପଡିଯିବା ଭୟରେ ସେଠାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ତାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣରେ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

   Related Posts