Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ପିଜି ହଷ୍ଟେଲରୁ ମିଳିଲା ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା

16/08/2019 at 9:21 AM

ଚଣ୍ଡିଗଡ ୧୬|୮: ପଞ୍ଜାବରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଚଣ୍ଡିଗଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ପିଜି ହଷ୍ଟେଲରୁ ଦୁଇ ଉଭଣୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ଏହି ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଅବୋହର ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଉଭୟଙ୍କ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୨୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ରାଜବନ୍ତ କୌର ଏବଂ ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ମନପ୍ରୀତି କୌର ଚଣ୍ଡିଗଡ ସେକ୍ଟର ୨୨ ସ୍ଥିତ ପିଜି ହଷ୍ଟେଲରେ କିଛି ଦିନ ତଳୁ ରହୁଥିଲେ । ଉଭୟ ଭଉଣୀ ଜିରକପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ କେହି ବି ଫୋନ୍ ଉଠାଇନଥିଲେ ଘର ଲୋକ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ଚଣ୍ଡିଗଡରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କର ସଂପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ଖୋଜଖବର କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ସଂପର୍କୀୟମାନେ ପିଜି ହଷ୍ଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ଉଭୟଙ୍କ ରୁମ୍ ବାହାରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ରୁମ୍ ର ଲକ୍ ଭଙ୍ଗାଗଲା ଭିତରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଖବର ପାଇ ଚଣ୍ଡିଗଡ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା । ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ବେକ କାଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଫୋରେନସିକ୍ ଟିମ୍ ପହଞ୍ଚି ଛାନଭିନ୍ କରିଛି । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ପିଜି ହଷ୍ଟେଲର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ର ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts