ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘କାଶ୍ମୀର ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ କ୍ଷମା ନାହିଁ’ – ଉପ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୨୦୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଞ୍ଜାବ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ, ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଚଣ୍ଡୀଖୋଲ: ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍: ଗାଡି ଆଗକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • କମିବ ଖରା, ବଢିବ ଗୁଳୁଗୁଳି : ଭିଜାଇବ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା
  • ||

ଦୁଇ ଭଉଣୀକୁ ଅପହରଣ କରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ; ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଗିରଫ

17/11/2018 at 1:31 PM

ଅଗରତାଲା ୧୭|୧୧: ତ୍ରିପୁରା ଉନାକୋଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୩ବର୍ଷୀୟ ନାବାଳିକା ଏବଂ ତାର ବଡ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବା ସହ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଛି । ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକ ଘରେ ରଖି ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଦୁଇ ଭଉଣୀ କୌଣସି କାମରେ କୈଳାଶହର ସହରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଯାହା ତାଙ୍କ ଘର ଅଗରତାଲାଠାରୁ ୧୪୦ କିଲୋମିଟର ଦୂର । କୈଳାଶହରରୁ ଘରକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ଏକ ବ୍ରିଜ୍ ନିକଟରେ ଗାଡିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଅଟୋ ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଯାଉଥିଲା । ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସେମାନଙ୍କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ଛାଡିଦେବା ପାଇଁ କହିଥିଲା । ସେମାନେ ଅଟୋରେ ବସି ଯାଇଥିଲେ । ହଠାତ୍ ଅଧା ବାଟରେ ଅଟୋ ଚାଳକ ତାର ଦୁଇ ଜଣ ବନ୍ଧୁକୁ ମଧ୍ୟ ଅଟୋରେ ବସାଇ ନେଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ଦୁଇ ଉଭଣୀଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଅଟୋ ଚାଳକ ସହ ସେହି ଦୁଇ ଜଣ ସେମାନଙ୍କ ମୁହଁକୁ କପଡାରେ ବାନ୍ଧି ଖୋଓ୍ବଇ ଜିଲ୍ଲାର ତେଲିଆମୁରା ସହରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଘରେ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିଲେ । ତିନି ଜଣ ମିଶି ଉଭୟଙ୍କୁ ଦୁଇ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ।

ଘରଲୋକ ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ନପାଇବା ପରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୀଡିତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ଖୋଜା ଖୋଜି କରି ଉଭୟଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ । ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ ଚଳାଇଥିବା ଏଏସପି ବିପ୍ଳବ ଦେବ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts