Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

୨ ଭଉଣୀ ନଦୀକୁ ଡ଼େଇଁବା ଘଟଣା: ଚପଲ୍ ପଡିଛି, ସ୍କୁଟି ଅଛି ହେଲେ ମୃତଦେହର ପତ୍ତା ମିଳୁନି, ରହିଛି କି ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ…

16/10/2020 at 1:26 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର୧୬/୧୦: ଏକାସାଙ୍ଗରେ ୨ ଭଉଣୀ ନଦୀକୁ ଡ଼େଇଁ ପଡିବା ଘଟଣାକୁ ୪୮ ଘଣ୍ଟା ବିତିଗଲାଣି। ହେଲେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ କୁଆଡ଼େ ଗଲେ, କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ, ତାହାର କୌଣସି ସୁରାଗ ମିଳି ପାରି ନାହିଁ। ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର କଥା ହେଲା, ଏକାସାଙ୍ଗରେ ୨ ଭଉଣୀ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ? ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୃତ ନା ଜୀବିତ, ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ। ଏ କଥା ଏଥିପାଇଁ କୁହାଯାଉଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳି ନାହିଁ। 

ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନି। ପାରିବାରିକ କଳହ ଯୋଗୁଁ ୨ ଭଉଣୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ପୁଣି କିଏ, କିଏ କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ପ୍ରେମଜନିତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ହୋଇଥାଇପାରେ। ନଦୀକୁ ଡ଼େଇଁବା ପଛରେ ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ ରହିଛି କି? ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏ ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପୋଲିସ୍ ଖୋଜି ପାଉ ନାହିଁ। ହେଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକୃତ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ପାରି ନାହିଁ। ସେପଟେ ତୁଷୁରା ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ସ୍କୁଟି ଓ ଜୋତା ରହିଛି। କିନ୍ତୁ ମୃତଦେହର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସନ୍ଧାନ ମିଳିପାରି ନାହିଁ। ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୃତଦେହ ମିଳି ନାହିଁ, ୨ ଭଉଣୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କହିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ୍।

ସୂଚନାଥାଉକି ଗତକାଲି ତୁଷୁରା ବ୍ରିଜ ଉପରୁ ତେଲ ନଦୀକୁ ୨ ଭଉଣୀ ଡ଼େଇଁ ପଡିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ଓ ଓଡ୍ରାପ୍ଟ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି। ଗତକାଲି ଅପରାହ୍ନରେ ଗୁଡ଼ଭେଲାର ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ଦୁଇ ଭଉଣୀ ତୁଷୁରା ଶୁକ ତେଲ ନଦୀ ବ୍ରିଜ ଉପରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଅନୁମାନ କରୁଛି ପୋଲିସ୍। ବ୍ରିଜ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଟି ଓ ଦୁଇ ହଳ ଚପଲ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ। ସେପଟେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଅନମୋଲ ଅଗ୍ରୱାଲ୍ ଓ ଆଞ୍ଚଲ୍ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ କାହିଁକି ନେଲେ ସେ ନେଇ ନାହିଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ମିଳି ପାରିନି।

   Related Posts