Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଲୋକେ-ଲୁଟେରା ଛକାଛକି : ମହିଳାଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନା ଚେନ୍‌ ଛିଡାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ, ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ବାଇକ ଛାଡି ଦୌଡିଲେ

9/10/2021 at 3:09 PM

ସୋର ୦୯ /୧୦: ଗାଁ ଲୋକେ ଛକିଲେ ତଥାପି ଖସିଗଲେ ଲୁଟେରା କିନ୍ତୁ ଭୟରେ ବାଇକ୍‌ ଛାଡି ଛୁ ମାରିଲେ । ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ବାହାନଗା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତଳକୁରୁଣିଆ ଛକରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଘଟଣା । ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀ ଲୁଟେରା ତାଳକୁରୁଣିଆ ନିକଟରୁ ମହିଳାଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନାଚେନ ଲୁଟ୍‌କରିଥିଲେ । ଏହି ଖବର ପାଇ ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କଲାବେଳେ ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇ ବାଇକ ଛାଡି ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି l

ତଳକୁରୁଣିଆ ଛକରେ ଜଣେ ମହିଳା ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟିକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଛୁରୀ ଦେଖାଇ ଭୟଭୀତ କରି ତାଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନା ଚେନ ଛିଡ଼ାଇନେଇ ପଳାଇ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପାଟି କରିବାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହୋଇପାରିନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଲୁଟେରା ଖସି ପଳାଉଥିବା ଖବରପାଇ ଛବାଟିଆ ଛକରେ କିଛି ଲୋକ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ । ସେମାନେ ଦ୍ରୁତଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଦୁର୍ବୁତ୍ତଙ୍କ ବାଇକକୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ ସାଇକେଲ ରଖିଦେଇଥିଲେ ।

ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ନ ଅଟକିବାରୁ ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଗରମ ଚାହା ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ । ଫଳରେ ଦୁଇ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ବାଇକରୁ ଖସି ପଡିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିବା ସହ ବିଲ ମଧ୍ୟଦେଇ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ଖବରପାଇ ସୋର ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ବାଇକକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts