Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଜଏଣ୍ଟ ଆକାଉଣ୍ଟ ନୁହେଁ: ଜଣେ ଟଙ୍କା ଜମା କରୁଥିଲେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଟଙ୍କା ଉଠାଉଥିଲେ, ସାମାନ୍ୟ ଭୁଲ୍‌ ପାଇଁ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଠକାମିରେ

19/11/2019 at 10:18 PM

ଭିଣ୍ଡ୧୯/୧୧: ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନା ଆସୁଛି ଯାହା ସଂପର୍କରେ ଜାଣିଲେ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଟଙ୍କା ରଖିବା ପାଇଁ ଭୟ କରିବେ। ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଅବେହଳା ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଜଣେ ଟଙ୍କା ଜମା କରି ଚାଲିଛି ଆଉ ଜଣେ ମାସକୁ ମାସ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ଚାଲିଛି।

 ନାଁ ଜଏଣ୍ଟ ଆକାଉଣ୍ଟ ନା ଟଙ୍କା ଉଠାଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ହେଲେ ସେ ମାସକୁ ମାସ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ଚାଲିଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଖାତାଧାରୀ ହୁକୁମ ସିଂହ ପ୍ରତିମାସ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଟଙ୍କା ଜମା କରନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ ରାମଦୟାଲ ବାଘେଲ ପ୍ରତିମାସ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବାର ଲାଗନ୍ତି।ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ଭିଣ୍ଡରେ ଏଭଳି ଅଜବ ପ୍ରକାର ଘଟଣା ଘଟିଛି। କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ବାଘେଲ କିପରି ଟଙ୍କା ଉଠାଇଥିଲେ ଏହି ସଂପର୍କରେ ଜାଣନ୍ତୁ..

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହୁକୁମ ସିଂହ ଓ ରାମଦାୟାଲ ଦାଘେଲ ଗୋଟିଏ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିଥିଲେ। ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଭୁଲରେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର ଦେଇଥିଲେ। ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଉଭୟଙ୍କ ପାସ୍‌ବୁକ ଗ୍ରାହକ ସଂଖ୍ୟା ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ସମାନ ଥିଲା। ବାଘେଲ ଏଭଳି ଭା​ବେ  ୬ ମାସରେ ୮୯ ହଜାର ଟଙ୍କା  ହୁକୁମ ସିଂହଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ। ହୁକୁମ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଚେକ୍ କରିବା ପରେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ସାମ୍ନା ଆସିଥିଲା।

   Related Posts