Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ପକ୍ଷରୁ ଢେଙ୍କାନାଳରେ ସ୍ଥାପନ ହେବ ୨ଟି ନୂଆ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍, ଭିତ୍ତିଭୂମି ଯାଞ୍ଚ କଲେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍

24/05/2021 at 6:00 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୪।୫: ଢେଙ୍କାନାଳରେ ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାପନ ହେବ ୨ଟି କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ । ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ମହକୁମା ଓ କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇଟି ନୂଆ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ କରିବେ ସମ୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ । ଏ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ବର ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍ ଢେଙ୍କାନାଳ ଗସ୍ତରେ ଆସି ଭିତ୍ତିଭୂମି ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ମହକୁମା ଓ କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାପନ ହେବ ୨ଟି ନୂଆ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ । ଏଥିପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍ ଢେଙ୍କାନାଳ ଗସ୍ତରେ ଆସି ସଦର ଅଞ୍ଚଳ ଓ  କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଭିତ୍ତିଭୂମି ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି । କାମାକ୍ଷାନଗରର ସାରଙ୍ଗଧର ଷ୍ଟାଡିୟମଠାରେ ଏହି ନୂଆ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ ସ୍ଥାପନ ହେବ । ଏଥିପାଇଁ ଆନୁସଙ୍ଗୀକ ଭିତ୍ତିଭୂମିର ତଦାରଖ କରିଛନ୍ତି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍ । ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ମହକୁମାଠାରେ ଓ କାମାକ୍ଷାନଗର ସାରଙ୍ଗଧର ଷ୍ଟାଡିୟମଠାରେ ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲ ତରଫରୁ ICU ବେଡ଼ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯିବା । ଏ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରତିନିଧି ଦଳ ତଦାରଖ କରିଛନ୍ତି ।

କାମାକ୍ଷାନଗର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏହି ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍‌ଙ୍କୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନ ବୁଲାଇ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରିଣୀ ଡା. ସୁଜାତାରାଣୀ ମିଶ୍ର, ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ନିର୍ବାହୀଯନ୍ତ୍ରୀ, କାମାକ୍ଷାନଗର ଉପଖଣ୍ଡ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ, ଏନଏସି ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏ ନେଇ କାମାକ୍ଷାନଗର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସଭାଗୃହରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts