Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବାଳିଆ ଦ୍ଵାର ଦେଶରେ ଥିବା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଲଟିଲା ଭାରତ, ଦେଲା ଏତେ କୋଟି ସହାୟତା
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ୧୮ ଜଣିଆ ନିର୍ବାଚନ କମିଟି, ନରସିଂହ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୮୭୭୨ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ପୁଣି ନିରାଶ ହେଲେ ସୁମିତ୍, ଆବେଦନ ଖାରଜ କଲେ ଏସଡିଜେଏମ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||

୭ ଜନ୍ମର ବନ୍ଧନ ଗଲାନି ୭ ମାସ: ବାହାଘରର ୨ ମାସ ନପୁରୁଣୁ ବଧୂ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

19/04/2020 at 10:17 PM

ଭଦ୍ରକ୧୯/୪: ସାତ ଜନ୍ମ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡିଥିଲେ ନବବଧୂ ହେଲେ ୭ ମାସ ଗଲାନି ସାତ ଜନ୍ମର ବନ୍ଧନ । ଦଶ ଦିଗପାଳ ଆଉ ଅଗ୍ନି ଦେବତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସାତ ଜନ୍ମ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିବେ ବୋଲି ବେଦୀରେ ବସି ଶପଥ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କଥା ରହିଗଲା ଅଧା । ଅଧବାଟରୁ ସବୁ ଆଶା, ସ୍ବପ୍ନ ଓ ବିଶ୍ୱାସ ଧୂଳିସାତ ହେଇଗଲା। ଆଉ ଭରସା ଯେମିତିକୁ ସେମିତି ରହିଗଲା। ଏମିତି କଥା କହିବାର କାରଣ ୨ ମାସ ତଳେ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବାହାଘରକୁ ୨ ମାସ ନପୂରୁଣୁ ନବବିବାହିତା ଜୀବନ ହାରି ଦେଇଛନ୍ତି। ସେପଟେ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ନବବିବାହିତାଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ମୃତ ନବବଧୂଙ୍କ ବାପ ଘର ଲୋକେ । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ଥାନା ଚୂଡ଼ାକୁଟି ନାରାୟଣ ପୁର ଗାଁ ରୁ ଆସିଛି ଅଭିଯୋଗ । ଜଣେ ନବବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ଭାବେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ମୃତ ମହିଳା ଜଣକ ହେଲେ ଦେବଦୀପ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରତିମା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।  ପ୍ରତିମା ଜାନୁୟାରୀ ୧୭ ତାରିଖରେ ବୈଦିକ ରୀତି ରିବାଜରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକେ ଅଧିକ ଯୌତୁକ ଦାବି କରି ଆସୁଥିଲେ ବୋଲି ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ସମସ୍ତେ ମିଶି ପ୍ରତିମାଙ୍କୁ ଛାତରୁ ଠେଲି ଦେଇଥିବା ବେଳେ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ପ୍ରତିମା ବଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଥିବା ଫୋନ ଯୋଗେ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରତିମା ଜଣାଇଥିଲେ । ଘର ଲୋକେ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ପ୍ରତିମାଙ୍କ ଶଶ୍ବର ଘରକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ପରିବାର ଲୋକେ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରତିମା କୁ ଭଦ୍ରକ ମେଡିକାଲ ଆଣିଥିଲେ । ମେଡିକାଲ ରେ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ପ୍ରତିମାଙ୍କ ମା ଧାମନଗର ଥାନାରେ ପ୍ରତିମାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts