Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ମହିଳାଙ୍କ ଇଜ୍ଜତସହ ଖେଳିଲେ ବିଧାୟକଙ୍କ ସମର୍ଥକ, ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଦୟା ଦେଖାଇ ଛାଡ଼ିଦେଉଛି ପୋଲିସ

19/01/2019 at 7:06 PM

ଧାନବାଦ ୧୯/୧- ଝାରଖଣ୍ଡର ଧାନବାଦରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ଜଣେ ଅସହାୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି ଅସଦାଚାରଣ । ହେଲେ ପୋଲିସ କି ପ୍ରଶାସନ କେହି ଶୁଣିନାହିଁନ୍ତି ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ । ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ  ଦୁଷ୍କର୍ମର  ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି ।

ଯୁବତୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ରାହୁଲ ମିଶ୍ରା ଓ ରାହୁଲ ମହତୋ ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଵାର ଜଣାଯାଇଛି । ରାହୁଲ ମିଶ୍ରା ଓ ରାହୁଲ ମହତୋ ଦୁଇଜଣ ବିଧାୟକ ଅରୂପ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କ ପାଖ ଲୋକ ବୋଲି ପୋଲିସ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଉନାହିଁ ବୋଲି ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯୁବତୀ ।

ଧାନବାଦର ନିରସା ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଏହି ଯୁବତୀ ବିଧାୟକ ସମର୍ଥକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଛନ୍ତି  ଆହୁରୀ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ । ସେ ନଈକୁ ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ଦୁଇ ସମର୍ଥକ ତାଙ୍କୁ ପାଖ ନଈହୁଡ଼ାକୁ ଟେକି ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେମାନେ ବଳପୂର୍ବକ ଲଗାତର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବେ- ସେ ବିଧାୟକଙ୍କ ଲୋକ ବୋଲି ବାରମ୍ବାର ଧମକଦେଇ କହିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ସେହି ଭୟରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କାହାକୁ କହି ନଥିଲେ । ଜାନୁଆରୀ ମାସ ୧୪ ତାରିଖର ଥିଲା ଏହି ଘଟଣା ।

 ଜାନୁଆରୀ ମାସ ୧୭ ତାରିଖରେ ପୁଣି ସେଇ ଦୁଇ ବାହୁବଳୀ ବିଧାୟକ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହିତ ଆହୁରି ୪ଜଣ ଆସିଥିଲେ । ସେମାନେ ଘରେ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭାଇ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଘରେ ପଡ଼ିଥିବା ଲୁହା ରଡ଼ରେ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡ଼ିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଡ଼ିଆଇଜି ତଦନ୍ତଭାର ନେଇ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ବିଚାର କରୁଛନ୍ତି ।

     

   Related Posts