Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ !
  • ||
  • କଟକ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, କୂଳକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୦୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ନିଖୋଜ ଦୁଇ ନାବାଳିକା ଉଦ୍ଧାର, ଜଣେ ଗିରଫ

30/01/2019 at 1:43 PM

ନୟାଗଡ ୩୦|୧: ନିଖୋଜ ଦୁଇ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ନୟାଗଡ ସଦରଥାନା ପୋଲିସ । କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଦୈତାରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବାବଳେ ଘଟଣାରେ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଗତ ୨୫ତାରିଖରେ ନୟାଗଡ ଗୋଡିସାହି ଅଞ୍ଚଳର ଦୁଇ ନାବାଳିକା ସ୍କୁଲ୍ ଯାଇ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ବରପଲ୍ଲି ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ଏହି ନାବାଳିକା ଦୁଇଜଣ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ । କିଛିଦିନ ତଳେ ରଶ୍ମିତା ଭୁୟାଁଙ୍କ ପାଖକୁ ଏକ ରଙ୍ଗ୍ ନମ୍ବରରୁ କଲ୍ ଆସିଥିଲା । କଲ କରିଥିବା ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଦୈତାରୀ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର କାର୍ତ୍ତିକ ହେମ୍ବ୍ରମ୍ । ଏହାପରେ ରଶ୍ମିତା ସେହି ଯୁବକକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରି ଭଉଣୀକୁ ସାଥିରେ ଧରି ଟ୍ରେନ୍ ଯୋଗେ ନୟାଗଡରୁ ବାହାରିଯାଇଥିଲେ ।  କଥାବାର୍ତ୍ତ। ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ତ୍ତିକ ସେମାନଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଗଁ।କୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ତେବେ ରଶ୍ମିତାଙ୍କୁ ବୟସ ହୋଇନଥିବାରୁ ବିବାହ କରାଇବାକୁ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ମା ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ଘରେ ଦୁଇଦିନ ରହିବାପରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ମା ଦୈତାରୀ ଥାନାରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଦୈତାରୀ ଥାନାରୁ ଖବର ପାଇ ସଦରଥାନା ପୋଲିସ ଦୁଇ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ନାବାଳିକାମାନଙ୍କୁ ସର୍ଟଷ୍ଟେ ହୋମ୍ ରେ ରଖାଯାଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ ପରେ ପରିବାରଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯିବ ବୋଲି ଥାନାଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି । 

   Related Posts