Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଋଷ୍ ଏବଂ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାରେ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୬.୪ ଓ ୬.୩ ତୀବ୍ରତା
  • ||
  • କରୋନା କବଳରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଜେଲ୍‌ରେ କଏଦୀଙ୍କ ଭୟଙ୍କର ଦଙ୍ଗା : ୮ମୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସନ୍ଦୀପ କଟାରିଆ ହେଲେ ବାଟା ଗ୍ଲୋବାଲର ସିଇଓ, ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଭାବେ ମିଳିଲା ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଉଡିଲା ଟାଟା ସୁମୋ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ରାଜଧାନୀରୁ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଲୁଟେରା ଗିରଫ, ୧୧ଟି ଦାମୀ ବାଇକ୍ ସହ ଗୋଟିଏ ହାଇୱା ଜବତ

25/08/2020 at 6:35 PM

କଟକ ୨୫।୮: ରାଜଧାନୀରୁ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଲୁଟେରା ଗିରଫ । ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୧୧ଟି ଦାମୀ ବାଇକ୍ ସହ ଗୋଟିଏ ହାଇୱା ଜବତ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ । ଏଥି ସହ ବାଇକ୍ କିଣୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ବି ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ।

କମ୍ ଦିନରେ କୋଟିପତି ହେବାର ନିଶା । ନିଜ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ପାଇଁ ଯୁବପିଢୀ ବାଛି ନେଉଛନ୍ତି ସର୍ଟକଟ ୱେ । କେବଳ ନୀରକ୍ଷର କିମ୍ବା ନିଶାଖୋର୍ ନୁହନ୍ତି ଏହି ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଏବେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷିତ ଯୁବପିଢୀ । ଯାହାର ଉଦାହରଣ ବାଙ୍କୀର ସାହିଲ ଜେନ୍। ଭୁବନେଶ୍ବରର ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କଲେଜରୁ ବାବୁ ଡିପ୍ଲୋମା ପାସ୍ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଚାକିରି ବାକିରି ନକରି ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ନିଶାରେ ଲୁଟ୍ କଲା । ପ୍ରଥମେ ନ୍ୟାସନାଲ୍ ହାଇୱେରୁ ଟ୍ରକ ଚୋରି କରି କୋଲକାତାରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲା । ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳର ବଣ୍ଟି ଓରଫ ସୁଶାନ୍ତ ପାତ୍ର ସହ ଭେଟ ହେଲା । ଆଉ ତାପରେ ବାଇକ୍ ଲୁଟ ଉଭୟଙ୍କ ମିଶନ୍ ପାଲଟିଗଲା । ଦିନରେ କାରରେ ବସି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ରେକି କରୁଥିଲେ । ଆଉ ତାପରେ ମୌକା ଦେଖି ମାଷ୍ଟର କି ରେ ବାଇକ୍ ଧରି ଚମ୍ପଟ ମାରୁଥିଲେ । ଏଭଳି ଦୁଇ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ।  ଏମାନଙ୍କ ନାଁରେ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଲୁଟ୍ ମାମଲା ରହିଛି । 

ହାଇୱାଟି ଗାଡିଟିକୁ ଏମାନେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜଙ୍କିଆରୁ ଲୁଟି ନେଇ ଆଠଗଡ ନିକଟ ଏକ ଜଙ୍ଗଲରେ ରଖିଥିଲେ । ହାଇୱାକୁ ବି ଜବତ କରିଛି ସ୍ପେଶାଲ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ । ଏଥି ସହ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୧୧ଟି ବାଇକ୍ ମଧ୍ୟ ଜବତ ହୋଇଛି । ଏହାଛଡା ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ବାଇକ୍ କିଣୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ବାଙ୍କିର ବିଜୁ ପାତ୍ର ଏବଂ ଢେଙ୍କାନାଳର ପୃଥ୍ବୀରାଜ ପ୍ରଧାନକୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts