Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଧମକ ଚମକ ଦେଇ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ, ଗିରଫ ହେଲେ ଦୁଇ ସାମ୍ବାଦିକ

15/11/2020 at 8:47 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୫।୧୧: ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧମକ ଚମକ ଦେଇ ବଳପୂର୍ବକ ଅର୍ଥ ଆଦାୟ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୁଲିସ ବୁଧବାର ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଗୋରେଗାଓଁରେ ଦୁଇ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ସାମ୍ଵାଦିକଙ୍କ ନାଁ ରାକେଶ କଶ୍ୟପ ଏବଂ ଲଲେଶ ଭଗତ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ୨୭ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ନିଜ ଘର ପଛ ପଟେ ଥିବା ଏକ ଅଶ୍ଵତଥ୍ ବୃକ୍ଷ କାଟୁଥିଲେ। ହେଲେ ଗଛ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା। ଜୋନ ୧୧ର ଡେପୁଟୀ ପୁଲିସ କମିସନର ବିଶାଳ ଠାକୁର କହିଛନ୍ତି ସାମ୍ଵାଦିକ କଶ୍ୟପ ଓ ଭଗତ କଟା ଯାଇଥିବା ଗଛର ଫଟୋ ଟ୍ଵିଟ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଦେଖାଇଥିଲେ। ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନଦିଅ ତେବେ ବିଏମସିଠାରେ ତୁମ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯିବ।

ଅଭିଯୋଗକାରୀ ପ୍ରଥମ କିସ୍ତିରେ ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ। ପରେ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ। ହେଲେ ଦୁଇ ସାମ୍ବାଦିକ ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆଉ ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା  ମାଗିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଯୁବକ ଜଣକ ଗୋରେଗାଓଁ ଥାନାରେ ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଏତଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ।  ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ପୁଲିସ ଦୁଇ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଜାଲ ବିଛାଇଥିଲା।

ବୁଧବାର ସାମ୍ବାଦିକ ଯେମିତି ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କଠୁ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଉଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ଆଗରୁ ଛପ ରହିଥିବା ପୁଲିସ ଦୁଇ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ  କାବୁ କରିନେଇଥିଲେ। ଠାକୁର କହିଛନ୍ତି, ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କଠୁ ଅନେକ ପ୍ରେସ୍ ପରିଚୟ ପତ୍ର ଜବତ କରିଛି। ସେମାନେ ଫେରିବାଲାଙ୍କଠୁ ମଧ୍ୟ ପଇସା ଲୁଟିଥିବା ପୁଲିସ କହିଛି। ପୁଲିସ ଆଉ ଜଣେ ଲୋକଙ୍କ ସନ୍ଧାନ କରୁଛି ଯିଏ ଦୁଇ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସହିତ ରହିଥିଲା।

   Related Posts