Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ହକି ଇଣ୍ଡିଆର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ : ସବୁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଖେଳ ମହାସଂଘଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ଭାରତୀୟ ଅଲମ୍ପିକ୍ ସଂଘ

31/05/2020 at 7:03 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧।୦୫: ହକି ଇଣ୍ଡିଆର ଦୁଇ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଉ । ଏନେଇ ଭାରତୀୟ ଅଲିମ୍ପିକ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ ସଭାପତି ନରିନ୍ଦର ବତ୍ରା ସମସ୍ତ ଜାତୀୟ କ୍ରୀଡ଼ା ଫେଡେରେସନ୍ (NFS) ଏବଂ ଜାତୀୟ ଅଲିମ୍ପିକ୍ କମିଟି (ଏନଓସି) କୁ କୋଭିଡ -19 ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ହକି ଇଣ୍ଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୯ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ କରିଥିଲା । ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଅଧିକାରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ବାହାରିଥିଲେ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେକ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ  ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଜୁନିୟର ଫିଲ୍ଡ ଅଫିସର ଅଛନ୍ତି | ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍‌ଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ସେମାନଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଛି ।  ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ରବିବାର ଦିନ ସେମାନଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ। ଯେଉଁ ଅଧିକାରୀ କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟରେ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଛି | ସେମାନେ ଘରୁ ୧୪ ଦିନ କାମ କରିବେ | ହକି ଇଣ୍ଡିଆର ସଭାପତି ମୁଶତାକଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ହକି ଇଣ୍ଡିଆର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ୧୪ ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରହିବ।

ବତ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ , ମୁଁ ସମସ୍ତ NOC SG, NFS ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ଅଲିମ୍ପିକ୍ ସଂଘକୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ,  କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କୋଭିଡ -୧୯ ଟେଷ୍ଟ କରାନ୍ତୁ। ବତ୍ରା ଆହୁରୀ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ,  ସେ ଫରିଦାବାଦ ଏବଂ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ଥିବା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଟେଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ପଜିଟିଭ୍‌ ଥିବା  ଜଣାପଡିଛି। କୋଭିଡ୍‌ -୧୯ ଟେଷ୍ଟରେ ବତ୍ରାଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ କୋରାନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଥିବା ଜଣାପଡିବା ପରେ ସେ ଏବେ ନିଜ ଘରେ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts