Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଜଣେ କନିଆ ଘରେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଜଣ ବର, ସମସ୍ତେ ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ : ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି…

18/05/2021 at 11:03 AM

କନୌଜ ୧୮।୫: ଜଣେ କନିଆକୁ ଦୁଇ ଜଣ ବର । ଜଣେ କନିଆକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ କନ୍ୟା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଜଣ ବର । ସମସ୍ତେ ଦେଖି ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ କନୌଜରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା । ବିବାହ ମଣ୍ଡପରେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଜଣ ବରଙ୍କୁ ଦେଖି ପରିବାରଲୋକଙ୍କର ଭାଳେନି ପଡିଗଲା । ସବୁଠୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଲା ବିବାହ ମଣ୍ଡପରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ବର ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିବା କନିଆଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଘରଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

କନୌଜ କକଲାପୁର ଗାଁରେ ସୌରିଖ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବର ବରଯାତ୍ରୀ ସହ ବିବାହ କରିବା ଲାଗି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ବରକୁ ସ୍ବାଗତ କରିବା ଲାଗି କନ୍ୟାଘର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଲେ । ଯେତେବେଳେ ବିବାହ ରୀତିନୀତି ଚାଲିଥିଲା ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ କନ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟ ବରଯାତ୍ରୀ ଧରି ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଦେଖି କନିଆ ତ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ମାତ୍ର ଘର ଲୋକ ହତବାକ୍ ହୋଇଗଲେ । ପ୍ରେମିକଙ୍କରୁ ଦେଖି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ କେହି ଜଣେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଦେଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟ ବରଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଲା । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଜୁନ୍ ୨୩ ରେ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା । ସେ ଝିଅ ଘର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ହୋହଲ୍ଲା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତିନି ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ବିବାହ ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ କରିଦିଆଗଲା । ସେପଟେ ବର ହୋଇ ଆସିଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ସେହି ଗାଁରୁ ଅନ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବା ପରେ ସେହି ରାତିରେ ହିଁ ତାଙ୍କର ବିବାହ ହେଲା ।

   Related Posts