Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ : ରୋମାଞ୍ଚକର ମୁକାବିଲାରେ ପଞ୍ଜାବଠୁ ୧୨ ରନରେ ହାରିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||

ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରି ବସିଲେ ୨ ପ୍ରେମିକା, ଥାନାରେ ମାମଲା

1/10/2020 at 7:25 PM

ମେରଠ ୦୧/୧୦ : ଗୋଟିଏ ମାଳିକୁ ଦୁଇଟି ଫୁଲ । ମେରଠ କଙ୍କରଖେଡା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏହିଭଳି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଦୁଇ ପ୍ରେମିକା ଜିଦ ଧରି ବସିଲେ । ମାମଲା ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲା ଥାନାରେ । ଥାନାକୁ ଯାଇ ଦୁଇ ପ୍ରେମିକା କହିଲେ ଯେ ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏହା ଶୁଣି ପୋଲିସକର୍ମୀ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଏହି ଅଜବ ମାମଲାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡାକି ଯୁବକକୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି ।

ବୁଧବାର ଦିନ କଙ୍କରଖେଡା ଥାନାରେ ଏହିଭଳି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମାମଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବତୀ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଓ ଉଭୟ ଯୁବତୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରେମିକ କହିଥିଲେ । ଏହାସହ ଦୁଇଜଣ ଯୁବତୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ଥାନାରେ କହିଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣକ ମୁଜାଫରନଗର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି । ମାମଲାର କଣ ସମାଧାନ କରିବ ପୋଲିସ କିଛି ବୁଝିପାରିଲାନି । ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡାକିଥିଲା । ଏହାପରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି ।

   Related Posts