Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ବାଲେଶ୍ବର ସାହୁପଡାରେ ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ

18/10/2019 at 5:09 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୧୮|୧୦: ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାହୁପଡାରେ ଦୁଇ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ତେବେ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ଦୁଇ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ହେଲେ ୪୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ତ୍ରିଲୋଚନ ଜେନା ଓ ୩୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କୀର୍ତ୍ତି ଜେନା ।

ଆଜି ସକାଳ ୧୧ଟା ବେଳେ ବାଲେଶ୍ବର ସାହୁପଡା ଗାଁର କୀର୍ତ୍ତି ଜେନା ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଘରେ ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ କୀର୍ତ୍ତିଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ତ୍ରିଲୋଚନ ମୃତ କୀର୍ତ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରେ ସାଙ୍ଗର ପରିବାରକୁ ସଙ୍ଖୋଳିବା ପରେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ତ୍ରିଲୋଚନ ଶବ ଛୁଇଁଥିବା ଯୋଗୁଁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଥିଲେ । ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଉଛି କହି ତ୍ରିଲୋଚନ ଏକ କୋଠରୀକୁ ପଶିଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଏକ ରେଲିଂରେ ରଶି ବାନ୍ଧି ସେ ମଧ୍ୟ ଝୁଲି ପଡିଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଘରୁ ନବାହାରିବାରୁ ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରକୋଷ୍ଠର କବାଟ ଭଙ୍ଗାଯାଇଥିଲା । ସେତେବେଳକୁ ତ୍ରିଲୋଚନ ଜେନାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା ।

କୀର୍ତ୍ତି ଜେନା  କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସେ ସଂପର୍କରେ କିଛି ଜଣାପଡିନାହିଁ । ତେବେ ତ୍ରିଲୋଚନ ସାଙ୍ଗ ମୃତ୍ୟୁରେ ମ୍ରିୟମାଣ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ପରିବାରଲୋକେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପଛରେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଗୁଢ ରହସ୍ୟ ରହିଥିବା ପୋଲିସ ଆଶଙ୍କା କରୁଛି । ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts