Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ଧାନ ଫସଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଦୁଇ ଭାଇ, ସଫଳ ହେଲାନି ପ୍ରେମ : ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ କଥା, “ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଖି ଝିଅକୁ ବାହାଦେବ”

9/03/2021 at 10:23 PM

କୋଟା ୦୯/୦୩ :  ପ୍ରେମ ସାସ୍ବତ-ସତ୍ୟ-ଚିରନ୍ତନ । କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଜୀବନ ବି ଚାଲିଯାଏ । ଅନେକ ସମୟରେ ଏହାର ପରିଣତି ମଧ୍ୟ ଭୟଙ୍କର ହୋଇଥାଏ । ସେହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଜସ୍ଥାନର ବୁନ୍ଦି ଜିଲ୍ଲାରେ । ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଦୁଇ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଭାଇ ଟ୍ରେନ୍‌ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଜୀବନ ହାରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ବୁନ୍ଦି ଜିଲ୍ଲା ଦେବଲାନା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତର କେଶଭପୁରା ଗାଁର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଭାଇ ମହେନ୍ଦ୍ର ଗୁରଜର (୨୩ ବର୍ଷ), ଦେବରାଜ ଗୁରଜର (୨୩ ବର୍ଷ) ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ଦେବଲାନା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଲଖନଲାଲ ମୀନା କହିବା ମୁତାବକ, ‘ଉଭୟ ‘ଆଶା’ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ନାଁ ନିଜ ହାତରେ ଲେଖିଥିଲେ । ମୋବାଇଲ ଫୋନରୁ ସେହି ସମାନ ଯୁବତୀଙ୍କ ଏକାଧିକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ବାବଦରେ ଏଯାଏଁ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ । ମୃତଦେହଗୁଡିକ ନିକଟରୁ କୌଣସି ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇନାହିଁ ।’

ମୃତକ ଦୁଇ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଟ୍ରେନ୍‌ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ଏକ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ । ଉକ୍ତ ଭିଡିଓରେ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି, ‘କେହି ଆମକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିନାହାନ୍ତି । ଆମେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଏମିତି ଏକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛୁ । ଆମ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କେହି ଦାୟୀ ନୁହନ୍ତି ।’

ଛାଡିଯାଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ସେମାନେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ନରାଗିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲି ଆଗକୁ ଯିବାକୁ ଯିବାକୁ କହିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଶେଷରେ ସେମାନେ ଯାହା କହିଛନ୍ତି ତାହାକୁ ଶୁଣିଲେ ଯେ କେହି ଭାବବିହ୍ବଳ ହୋଇପଡିବେ । ଭିଡିଓ ଶେଷରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ୨ ଭାଇ ଅନୁରୋଧ କରି କହିଛନ୍ତି, “ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଖି ଆଶାକୁ ବିବାହ କରାଇବ” ।

ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କ ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ସହିତ ଆଇପିସିର ଧାରା ୧୭୪ରେ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts