Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ପୁରୁଷ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପାଇଁ ଲିଙ୍ଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଲେ ଯୁବକ: ଧୂମଧାମରେ ହେଲା ବାହାଘର

30/10/2018 at 2:00 PM

ଜଲପାଇଗୁଡ଼ି ୩୦/୧୦: ପ୍ରେମ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିବାକୁ ରାଜି। ଏହି କଥାକୁ ସତ୍ୟରେ ରୂପାନ୍ତରିତ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି  ଅନିକ ଏବଂ ସଗ୍ନିକ। କୋଲକାତାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ମଡେଲିଂ କରୁଥିଲେ। ଏକାଠି କାମ କରୁ କରୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରେମ ଏତେ ଅନ୍ଧ ଥିଲା ଯେ, ଦୁଇ ଜଣ ବିବାହ କରି ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ଘର ଲୋକଙ୍କ ଇଛ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ବିବାହ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଥିଲା। ତେଣୁ ଅନିକ ନିଜର ଲିଙ୍ଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ପୁରୁଷରୁ ମହିଳା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇଜଣ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଅନିକ ନିଜର ନାଁ ପରିବର୍ତିତ କରି ଏନି ରଖିଦେଇଛନ୍ତି। ସୋମବାର ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହମତିରେ ଜଲପାଇଗୁଡ଼ିର ଟାଉନ୍ କ୍ଲବର ବିବାହ ମଣ୍ଡପରେ ରୀତିନୀତି ସହ ଅନିକ ଓରଫ ଏନି ଏବଂ ସଗ୍ନିକଙ୍କ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ଜଲପାଇଗୁଡ଼ିରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା।

ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଢ଼େଇ ବର୍ଷରୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଘର ଲୋକେ ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ଜମାରୁ ରାଜି ହେଉନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅନିକ ତାଙ୍କ ଅପରେସନର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିଜେ ଉଠାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ଘର ଲୋକେ ରାଜି  ହୋଇଥିଲେ। ଅନିକ ଏବଂ ସଗ୍ନିକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

 

   Related Posts