Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ବନ୍ଧୁକ ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗ୍‌, ଯାତ୍ରୀ ଛାନିଆ

11/09/2021 at 11:20 AM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୧୧।୦୯: ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଭର୍ତ୍ତି ୨ଟି ବ୍ୟାଗ୍‌ । ଲୋକେ ଛାନିଆ । ରେଳବାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ୨ଟି ବ୍ୟାଗ୍‌କୁ ଜବତ କରିଛି ।ବ୍ୟାଗ୍‌ରୁ ୫ଟି ବନ୍ଧୁକ ଜବତହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେଲେଙ୍ଗାନା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ରୁ ଜବତ ହୋଇଛି ବନ୍ଧୁକ ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗ୍‌ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ତେଲେଙ୍ଗାନା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଜମ୍ମୁ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିଲେ । ଟ୍ରେନ୍‌ର ଜେନେରାଲ କୋଚ୍‌ରେ ଏକ ବ୍ୟାଗ୍‌ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ । ବହୁ ସମୟ ଧରି ବ୍ୟାଗ୍‌କୁ କେହି ନନେବାରୁ ଅଧିକ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ତୁରନ୍ତ ରେଳବାଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ରେଳବାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବ୍ୟାଗ୍‌କୁ ଜବତ କରିଛି । ବ୍ୟାଗ୍‌କୁ ଜବତ ପରେ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

ତେବେ ଜବତ ବ୍ୟାଗ୍‌ରୁ ୫ଟି ବନ୍ଧୁକ ଓ ୨୩ଟି ଖୋକା ଜବତ ହୋଇଛି । ଏହାସହିତ ବ୍ୟାଗ୍‌ରୁ ମୋବାଇଲ୍‌, ବନ୍ଧୁକ ଲାଇସେନ୍ସ ଓ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଆଇକାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଜବତ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ୨ଜଣଙ୍କ ନାଁ ରହିଛି । ସେପଟେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ଜିଆର୍‌ପି । ମାମଲାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି । ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ରୁଜୁ କରିଛି ଜିଆର୍‌ପି ।

   Related Posts