ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିବେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀ, ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ଭୁଲିଗଲା ସଂପର୍କ, ମଦ୍ୟପ ବାପାର କଟୁରୀ ଚୋଟରେ ପୁଅ ମୃତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ପୀଠରେ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ରଥଖଳା, ଚକ ନିର୍ମାଣରେ ବ୍ୟସ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ଉଦଳା: ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଗଲେ, ଦେଖାଇଲେ ବନ୍ଧୁକ
  • ||

ସିନ୍ଧେକେଲାରେ ୯ବର୍ଷର ନାବାଳକ ମିଥୁନକୁ ଅଷ୍ଟମୀର ଅଧରାତିରେ ବଳି ଦିଆଯାଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ, ୨ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଗିରଫ

20/10/2018 at 7:21 PM

ଟିଟିଲାଗଡ ୨୦|୧୦: ଟିଟିଲାଗଡ଼ ସିନ୍ଧେକେଲାରେ ୯ବର୍ଷର ନାବାଳକ ମିଥୁନ ରଣାକୁ ଉନ୍ଦେର ନଦୀ ପଠାରେ ବଳି ଦିଆଯାଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ଏଥି ସହ ସମଗ୍ର ଘଟଣାର ଗୁମର ଖୋଲିଛି । ସିନ୍ଧେକେଲା ପୋଲିସ ତଥା କାରୀ ବଳି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିପଫ କରିବାପରେ ସମଗ୍ର ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନେ ସାଲେବରତ ଗାଁ ର କୁଞ୍ଜ ରଣା ଏବଂ ଶୋଭବନ ରଣା । ଏମାନେ ମୃତ ମିଥୁନର ମାମୁ ଏବଂ ଦାଦାପୁଅ ଭାଇ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

୧୫ ତାରିଖ ରାତିରେ ତନ୍ତ୍ର ସାଧନ ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମିଥୁନକୁ ନଦୀ ପଠାକୁ ନେଇ ପୂଜାର୍ଚନା କରିବା ପରେ ସେଠାରେ ବଳି ଦେଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି । ବଳି ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିବା ରକ୍ତଭିଜା ଚାକୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପୋଲିସ ଲାଗି ସହଜ ହୋଇଥିଲା । ଅଷ୍ଟମୀ ରାତିରେ ମିଥୁନକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବାରୁ ଏହା ଏକ ବଳି ଘଟଣା ବୋଲି ପ୍ରଥମରୁ ସଂଦେହ କରାଯାଉଥିଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଉପଖଣ୍ଡ ସିନ୍ଧେକେଲା ରେ ଗତ ୧୩ତାରିଖ ରୁ ସିନ୍ଧେକେଲା ଗାଁର ହିରା ରଣାଙ୍କ ପୁଅ ମିଥୁନ ରଣା ନିଖୋଜ ଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମିଥୁନ ଗାଁରେ ଖେଳୁଥିବା ସମୟରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ । ଏପଟେ ମିଥୁନକୁ ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପରିବାର ଲୋକେ ମିଥୁନକୁ ପାଇ ନଥିଲେ ।

ମିଥୁନକୁ ହୁଏତ କେହି ଅପହରଣ କରିନେଇଥିବା ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଅପହରଣର ତିନିଦିନ ପରେ ୧୬ତାରିଖ ଦିନ ସକାଳୁ ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନା ଅଧିନସ୍ଥ ଗନ୍ଧରା ଗାଁ ଦେଇ ଯାଇ ଥିବା ଇନଦେର ନଦୀ କୁଳରେ ମିଥୁନର  ମୁଣ୍ଡ ବିହୀନ ଶବ ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପରେ ଆଉକିଛି ଦୂରରୁ କଟା ମୁଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ବାଲିରେ ଅଧା ପୋତି ହୋଇରହିଥିବା ପୋଲିସ ପାଇଥିଲା ।

ଏହାକୁ ନେଇ  ଗାଁ ରେ ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେବା ସହ ମିଥୁନ କୁ ବଳି ଦିଆଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ତେବେ ବାସ୍ତବରେ ମିଥୁନକୁ ତଣ୍ଟି କାଟି ବଳି ଦିଆଯାଇଛି ନା ନାହିଁ ସେ ନେଇ କୌଣସି ସଠିକ ଖବର ଜଣାପଡିନଥିଲା । ନଅ  ବର୍ଷ ର ବାଳକ ମିଥୁନ ରଣା ସିନ୍ଧେକେଲା ସରକାରୀ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଚତୁର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲା ।

   Related Posts