Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଣ୍ଡଳିରୁ ଭାସି ଯାଇଛି ହାତୀ, ଠାବ ହୋଇପାରିନି ଅବସ୍ଥିତି
  • ||
  • ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ଗୁରୁତରଙ୍କ ଆସୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ଉଦଳା : ନିଜେ ବିଷ ପିଇ ଦୁଇ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ପିଆଇଦେଲା, ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଗଲା ମା’ର ଜୀବନ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀରେ ବୋଟ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସମ୍ବାଦଦାତା ଅରିନ୍ଦମ୍ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ, ଗଜ ଉଦ୍ଧାର ଖବର ଆଣିବାକୁ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ସହ ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରେ ଫସିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ବେଳେ ଓଲଟିଲା ଓଡ୍ରାଫ୍ ବୋଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର କୋର୍ଟ ପରିସର ୩ଦିନ ସିଲ୍, ଜୁଡିସିଆଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଆଇନଜୀବୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||

ବଲାଙ୍ଗିରରେ ନ୍ୟୁଜ୍‌ପେପର ସର୍କୁଲେସନ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା : ୨ ଗିରଫ, ଜଣେ ଅଟକ

29/01/2019 at 4:51 PM

ବଲାଙ୍ଗିର ୨୯|୧: ବଲାଙ୍ଗିରରେ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା । ଏକ ଦୈନିକ ଖବର କାଗଜର  ସର୍କୁଲେସନ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେଇଛନ୍ତି ଡକାୟତମାନେ । ମୃତକ ହେଲେ ପ୍ରତାପ ମହାପାତ୍ର । ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ ସହ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି ଆଦର୍ଶ ଥାନା ପୋଲିସ ।

ଏ ଭିଜୁଆଲ୍ ଏତେ ବୀଭତ୍ସ ଯେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ଲର କରି ଦେଖାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ । ପେଟରୁ ବାହାରି ଆସିଛି ମାଂସ । ଛାତି ବି ଚିରି ଯାଇଛି ।ସାରା ଶରୀରରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ । ଏଇଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି କେତେ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ।

ବଲାଙ୍ଗିରରେ ଗତ ରାତିରେ ଘଟିଛି ଏହି ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା । ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସଂସ୍ଥାର  ସର୍କୁଲେସନ ମ୍ୟାନେଜର ଥିବା ପ୍ରତାପ ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେଇଛନ୍ତି ଡକାୟତମାନେ । ଗତକାଲି ରାତିରେ ପ୍ରତାପ ଅଫିସରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ନିଶାଶାକ୍ତ ଲୁଟେରାଙ୍କ ହାବୁଡ଼ରେ । ଲୁଟ୍ ପାଟ୍ ସହ କିଛି ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଷ୍ଟେସନ ରାସ୍ତା ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀନଗର ପୋଲ ନିକଟରେ ପ୍ରତାପଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଗଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପ୍ରତାପଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଆଣିଥିଲେ ବି ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା ।

ଅଫିସର ଟଙ୍କା କଲେକସନ କରି ସୋନପୁରରୁ ବଲାଙ୍ଗିର ଫେରୁଥିଲେ  ପ୍ରତାପ । ବସ୍ ରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ତେଲିଗୋଠ ପଡ଼ା ଛକ ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ।ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗିରଫ ୨ ଜଣ ହେଲେ ତୋଲିଗୋଠ ପଡ଼ାର ସ୍ବାଧୀନ ମେହେର ଏବଂ ହାତୀପଡ଼ାର ତପନ ନାୟକ । ଘଟଣାରେ ତୁଫାନ ନାଗ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ ।ମୃତ ଦେହ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ପ୍ରତାପଙ୍କ ପରିବାରବର୍ଗକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । 

ନିଶା ପାଇଁ ବଲାଙ୍ଗିରରେ ବଢ଼ୁଛି ଅପରାଧ । ତେଣୁ ଡେରିରେ ହେଲେବି ଚେତା ପଶିଛି ପୋଲିସର । ତେଣୁ ନିଶା କାରବାର ରୋକିବା ପାଇଁ ଆଜି ଠାରୁ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ଗଠନ କରିଛନ୍ତି ଏସପି ।        

   Related Posts