ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

୨ଟି ୧୪ ଚକିଆ କ୍ରୋମାଇଟ୍ ଟ୍ରକ ଜବତ, ୬ ଗିରଫ

29/05/2020 at 10:30 AM

ଭୁବନ୨୯/୫: ଲକଡାଉନର ସୁଯୋଗ ନେଇ ମାଫିଆମାନେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଦୁଇଟି ୧୪ ଚକିଆ ଚୋରା କ୍ରୋମାଇଟ ଟ୍ରକ ଜବତ ସହିତ ଛଅ ଜଣ ଗିରଫ । ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଭୁବନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାନଖାଇ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଦୁଇଟି ଚୋରା କ୍ରୋମାଇଟ ଗାଡି ଜବତ କରିଛି ଭୁବନ ପୋଲିସ । ଭୁବନ ଥାନା ପୋଲିସ ଆଇ. ଆଇ. ସି. ନିର୍ମଳା ଗୋଛାୟତଙ୍କର ତା-୨୮.୫.୨୦୨୦ ରିଖରେ ଭୁବନ ଥାନାରୁ ବଦଳି ହେବା ପରେ ମାଫିଆମାନେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇ ଉଠିଥିଲେ ।

ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଭୁବନ ପୋଲିସ ଏ. ଏସ୍. ଆଇ . ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ବାଇଁ ପେଟ୍ରୋଲିଂ ସମୟରେ ଭୁବନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାନଖାଇ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ OR-07-L-5066 ଏବଂ OR-11-D-0380  ଦୁଇଟି ଚୋରା କ୍ରୋମାଇଟ ଟ୍ରକ ଜବତ କରିବା ସହିତ ଦୁଇ ଜଣ ଡ୍ରାଇଭର ସମେତ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଘଟଣା ସମୟରେ କାମାକ୍ଷାନଗର ଏସ୍.ଡି.ପି.ଓ ଭୁବନ ଥାନାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବାରୁ ନିଜେ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts