Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଟ୍ୱିଟରରେ ରିୟଲ୍ ଲାଇଫ୍ ହିରୋ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ଙ୍କୁ ଭାରତ ରତ୍ନରେ ସମ୍ମାନିତ କରିବାକୁ ଦାବି

29/06/2020 at 4:52 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୬ : ବଲିଉଡ ଖିଲାଡୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ରିୟଲ ଲାଇଫ ହିରୋ ସାଜିଥିବା ସୋନୁ ସୁଦ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାଁ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନା ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା ପାଇଛନ୍ତି | ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ସହ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସୋନୁଙ୍କୁ ଲୋକେ ଭଗବାନଙ୍କ ଭଳି ସମ୍ମାନ ଦେଇଛନ୍ତି | ସୋନୁ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ସମାଜ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କ ଯୋଗଦାନକୁ ନେଇ ସମ୍ମାନିତ କରିବାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଦାବି ହୋଇଛି | ୟୁଜର୍ସ ତଥା ପ୍ରଶଂସକ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଦେଶର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନାଗରିକ ସମ୍ମାନ ଭାରତ ରତ୍ନ ଦିଆଯିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି | ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଲୋକେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଦାନ କରିଥିବା ତାଲିକା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ସୋନୁ ସୁଦ ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ମନ ଖୋଲି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଏମାନଙ୍କୁ ଭାରତ ରତ୍ନ ଦିଆଯିବ ଉଚିତ | ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଉଭୟ ଅଭିନେତା ରିୟଲ ଲାଇଫରେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଏମାନେ ଭାରତ ରତ୍ନ ପାଇବା ଯୋଗ୍ୟ | ଲୋକେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଅସଲି ଦେଶଭକ୍ତ କହିଛନ୍ତି | ଏହାଛଡା ତାଙ୍କୁ ରିୟଲ ଲାଇଫ ହିରୋର ମାନ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି |

ତେବେ ଏହିଭଳି ଟ୍ୱିଟକୁ ନେଇ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ସୋନୁ ସୁଦ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିନାହାନ୍ତି |

   Related Posts