Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରକୁ ଚୀନର ଅଂଶ ଭାବେ ଦର୍ଶାଉଛି ଟ୍ବିଟ୍‌ର, କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ଲୋକେ

18/10/2020 at 9:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୧୦: ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆ ଓ୍ବେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ ଟ୍ବିଟ୍‌ର ବ୍ରଡ୍‌କାଷ୍ଟ ସମୟରେ ଏମିତି ଏକ ଭୁଲ୍‌ କରିଛି ଯାହାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଲାଇଭ୍‌ ବ୍ରଡ୍‌କାଷ୍ଟ ସମୟରେ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରକୁ ଚୀନର ଅଂଶ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛି ଟ୍ବିଟ୍‌ର। ସାମ୍ବାଦିକ ନୀତିନ ଗୋଖଲେ ଏହାକୁ ନେଇ ଟ୍ବିଟ୍‌ କରିବା ସହ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଟ୍ବିଟ୍‌ର ହଲ୍‌ ଅଫ୍‌ ଫେମ୍‌ରେ ଲେହକୁ ସିଲେକ୍ଟ କରିବା ପରେ ଲୋକେସନ୍‌ରେ ‘ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର , ପିପୁଲ୍ସ ରିପବ୍ଳିକ୍‌ ଅଫ ଚାଇନା’ ଦେଖାଉଛି। ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ସର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପରେ ବି ସମାନ ଲୋକେସନ୍‌ ଦେଖାଉଥିବା ଗୋଖଲେ ଟ୍ବିଟ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଗୋଖ୍‌ଲେଙ୍କ ଟ୍ବିଟ୍‌ରେ ରିଟ୍ବିଟ୍‌ କରି ଅନ୍ୟ ୟଜ୍‌ର ବି ସମାନ କଥା ଲେଖୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

୨୦୧୨ରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ବିଟ୍‌ରେ ସମାନ ଭାବେ ‘ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରକୁ , ପିପୁଲ୍ସ ରିପବ୍ଳିକ୍‌ ଅଫ ଚାଇନା’ ଦେଖାଉଥିଲା। ଅନ୍ୟପଟେ ଏଥିପାଇଁ ଟେକ୍‌ନୋଲୋଜିର ଦୋଷ ଦେଇ ଖସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ଟ୍ବିଟ୍‌ର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ। ତେବେ ଟ୍ବିଟ୍‌ର ଏହି ଭୁଲ୍‌ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ୟୁଜର୍ସ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଅପିଲ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଦୟାକରି ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଅନ୍ତୁ। ଏବେ ହିଁ ଉଚିତ ସମୟ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମର ମୁର୍ଖତାକୁ ନେଇ ଜବାବ ଦେବାର ବୋଲି ଜଣେ ୟୁଜର ଟ୍ବିଟ୍‌ରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts