Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

#boycottmadeinchinaର ସମର୍ଥନରେ ଆଗକୁ ଆସିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିୟତି ଫତନାନି : ଟିକଟକ୍‌କୁ କହିଲେ ଅଲବିଦା

4/06/2020 at 9:24 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୩/୬: ନଜର ଧାରାବାହିକର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପିୟା ଓରଫ ନିୟତି ଫତନାନି ନିଜ ଶେଷ ଟିକଟକ୍ ଭିଡିଓ କରି ଟିକଟକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଡିଲିଟ୍ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରକୃତରେ ସେ ଚାଇନା ଆପ୍ ଡିଲିଯ୍ କ୍ୟାମ୍ପେନକୁ ସପୋର୍ଟ କରି ଏହା କରିଛନ୍ତି।

 ନିୟତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଟିକଟକ୍ ବ୍ୟତୀତ ଚାଇନା ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁନଥିଲେ। ସେ ଟିକଟକ୍ ଆପ୍ ଏଥିପାଇଁ ଛାଡ଼ିଲେ କାରଣ ସେ ଚାହୁଁନଥିଲେ ଯେ ବାହାରର ଆପ୍ ଯୋଗୁଁ ଆମ ଦେଶର ଅର୍ଥବ୍ୟବସ୍ଥା ଖରାପ ହେଉ ଏବଂ ବର୍ଡ଼ରରେ ଯାହା କିଛି ଚାଲୁଛି ତାହାକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ସେ ଏହି ଆପ୍‌କୁ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ଏକ ପପୁଲାର ମିଡିୟମ୍ ଏବଂ ଏହାର ବ୍ୟବହାର ଆଗକୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ପ୍ରମୋସନାଲ୍ ଆକ୍ଟିଭିଟି ପାଇଁ କରାଯାଇପାରିବ। ସେ କେବେ ଏହି ଆପ୍‌କୁ ବ୍ୟବହାର କରିବେ ନାହିଁ।

ଟିକଟକ୍‌ରେ ଶେଷ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମିସ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଏବିଷୟରେ କଥା କହି ନିୟତି କହିଛନ୍ତି- ହଁ,ତାଙ୍କର ବହୁତ ଟିକଟକ୍ ଷ୍ଟାର୍ ଥିଲେ। ଏବେ ସେ ଏତେ ଲୋକଙ୍କୁ ଏକାଠି ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଛାଡ଼ିବାକୁ କହିପାରିବେ ନାହିଁ।

ନିୟତି ଫତନାନି ‘ଭୋକାଲ୍ ଫର୍ ଲୋକାଲ୍’କୁ ସପୋର୍ଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଏହି କ୍ୟାମ୍ପେନ୍ ଉପରେ ଭରସା ରହିଛି। ମୋଦି ଜୀ ଆମକୁ ଏହାକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଏବେ ସେ ଭାରତୀୟ ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିବେ।

   Related Posts