Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଜିବ ଓ ରଶିଦଙ୍କ ଘାତକ ବୋଲିଂ, ସ୍କଟଲାଣ୍ଡକୁ ୧୩୦ ରନରେ ହରାଇଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ଡିନର ଡେଟ୍‌ରେ ଗଲେ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ OTTର ଲଭ ବାର୍ଡ: ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଫଟୋ…

26/09/2021 at 2:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୦୯ : ବିବାଦୀୟ ରିଆଲିଟି ଶୋ ବିଗ୍‌ବସ୍ ରେ ଅନେକ କଳାକାର ଲିଙ୍କ ଅପ୍‌କୁ ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ  ରହିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ରାକେଶ୍ ଓ ଶିଳ୍ପା ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ଉବୁଟୁବୁ । ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରୁ ବାହାରିଥିବା ଅନ୍ୟ ଏକ ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଗମ୍ଭୀର ସମ୍ପର୍କ ଆଡକୁ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ରାକେଶ ବାପତ ଏବଂ ଶମିତା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ । ମୁମ୍ବାଇର ସ୍ଥିତ ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବାହାରେ ରାକେଶ ଏବଂ ଶମିତାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବିଗ୍ ବସ୍ ରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ଦିଗରେ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି ।, ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଡେଟରେ ଯାଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ରାକେଶ-ଶମିତା ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପରି ହାତରେ ହାତ ଧରି ଆସିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ନିକଟରେ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ଓଟିଟି ଘରେ ଦେଖା ଯାଇଥିଲା ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି କପଲ୍ ଙ୍କୁ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍‌ ମନୋରଞ୍ଜନ ହେଉଥିଲେ । ରାକେଶ ବାପତ୍ ଏବଂ ଶମିତା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ରାକେଶ ଏକ କଳା କାଜୁଆଲ୍ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ଶମିତା ସ୍କିନ୍‌ରଙ୍ଗର ସ୍କର୍ଟ ଏବଂ ଫସଲ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ମୁମ୍ବାଇର ୱର୍ଲିସ୍ଥିତ ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଡିନର ଡେଟ୍‌ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଯୋଡିକୁ ଦେଖି ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଖୁବ୍‌ କମେଣ୍ଟ ଆସିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଲିତିଲା । ଶମିତାଙ୍କ ପାଇଁ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେ ତୁମ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି, ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କର’। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତି, ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଭିଡିଓରେ ପରଫେକ୍ଟ ଯୋଡି ବୋଲି ଲେଖିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରଶଂସକ ରାକେଶ-ଶମିତାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ # ଶାରା ନାମରେ ନାମିତ କରିଛନ୍ତି।

Ndtv

ସୁଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଯେ ବିଗ୍ ବସ୍ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଶମିତା ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ରାକେଶ ବାପତ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ଖଟା, ମିଠା ଏବଂ ମଜାଦାର କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଯୋଗୁଁ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଶମିତା ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ଅନେକ ଥର ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରାକେଶଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସଂପର୍କରେ ଆଗକୁ ବଡାଇବାକୁ ଚାହାନ୍ତି । ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଏ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରି ରାକେଶ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ଏକ ମିଥ୍ୟା ସମ୍ପର୍କ ନୁହେଁ। ମୁଁ ସେଠାରେ ଶମିତାଙ୍କୁ କହିଥିଲି ଯେ ଆମେ ବାହାରେ ସାକ୍ଷାତ କରିବୁ, କାରଣ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଅଧିକ ଜାଣି ନଥିଲୁ। ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବାକୁ ଚାହେଁ ।

   Related Posts