Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର : Bigstory Followup

19/07/2018 at 9:10 AM

ରଥଯାତ୍ରା ବେଳେ ବଡ ଦାଣ୍ଡରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ । ଅସଦାଚରଣର ଶୀକାର ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ହିନ୍ଦି ଟେଲିଭିଜନ କଳାକାର ମାହିକା ଶର୍ମା । ଏନେଇ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିନଥିଲେ ବି ଇନଷ୍ଟେଗ୍ରାମ୍ ପେଜ୍ରେ ପୁରା ଘଟଣା ବର୍ଣ୍ମାନା କରିଛନ୍ତି ମାହିକା । ରଥଯାତ୍ରା ଦିନ ବଡଦାଣ୍ଡରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କିଛି ବାଳକ ମାହିକାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ।ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୬ଟା ବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ପୁରୀ ଆସିଥିବା ମାହିକା ଏକ କାର୍ରେ ତାଙ୍କ ହୋଟେଲରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବାହାରିଥିଲେ । ତେବେ ସୁରକ୍ଷା କାରଣରୁ ମନ୍ଦିର ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ତାଙ୍କୁ କାର୍ରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଚାଲିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ କିଛି ବାଳକ ତାଙ୍କୁ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଘେରିଯାଇଳେ । ଜଣେ ବାଳକ ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ବୋଲି ଇନଷ୍ଟେଗ୍ରାମ୍ ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ମାହିକା । ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ମାହିକା ପାଟି କରିବାରୁ ପାଖ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ସାଧାରଣ ଲୋକେ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ମାନେ ମହିକାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବାଳକ ମାନଙ୍କୁ ଧି ନେଇଥିଲେ । ତାପରେ ସେହି ପିଲା ମାନେ ମାହିକାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ମହିକା ଏତେ ବ୍ୟଥିତ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଠାକୁରଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନଯାଇ ହୋଟେଲକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ଏବଂ ତାପରେ ପୁରୀରୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଗଠଣାରେ କିନ୍ତୁ ମାହିକା ପୋଲିସରେ ଏଇଆଇଆର ଦେଇ ନାହାନ୍ତି । ତାର କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ମହାକା ଲେଖିଛନ୍ତି , ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ପିଲା ମାନେ ୧୮ରୁ୧୯ ବର୍ଷର ଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ସାମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଇ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଖରାପ କରିବା ଚାହିଁ ନଥିଲେ ।ସେମାନଙ୍କ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଲେଖିଛନ୍ତି ମାହିକା ଶର୍ମା ।

   Related Posts