Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ରଥଯାତ୍ରା ବେଳେ ବଡ ଦାଣ୍ଡରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ

19/07/2018 at 8:01 AM

ରଥଯାତ୍ରା ବେଳେ ବଡ ଦାଣ୍ଡରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ । ଅସଦାଚରଣର ଶୀକାର ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ହିନ୍ଦି ଟେଲିଭିଜନ କଳାକାର ମାହିକା ଶର୍ମା । ଏନେଇ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିନଥିଲେ ବି ଇନଷ୍ଟେଗ୍ରାମ୍ ପେଜ୍ରେ ପୁରା ଘଟଣା ବର୍ଣ୍ମାନା କରିଛନ୍ତି ମାହିକା । ରଥଯାତ୍ରା ଦିନ ବଡଦାଣ୍ଡରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କିଛି ବାଳକ ମାହିକାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ।ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୬ଟା ବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ପୁରୀ ଆସିଥିବା ମାହିକା ଏକ କାର୍ରେ ତାଙ୍କ ହୋଟେଲରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବାହାରିଥିଲେ । ତେବେ ସୁରକ୍ଷା କାରଣରୁ ମନ୍ଦିର ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ତାଙ୍କୁ କାର୍ରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଚାଲିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ କିଛି ବାଳକ ତାଙ୍କୁ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଘେରିଯାଇଳେ । ଜଣେ ବାଳକ ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ବୋଲି ଇନଷ୍ଟେଗ୍ରାମ୍ ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ମାହିକା । ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ମାହିକା ପାଟି କରିବାରୁ ପାଖ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ସାଧାରଣ ଲୋକେ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ମାନେ ମହିକାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବାଳକ ମାନଙ୍କୁ ଧି ନେଇଥିଲେ । ତାପରେ ସେହି ପିଲା ମାନେ ମାହିକାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ମହିକା ଏତେ ବ୍ୟଥିତ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଠାକୁରଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନଯାଇ ହୋଟେଲକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ଏବଂ ତାପରେ ପୁରୀରୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଗଠଣାରେ କିନ୍ତୁ ମାହିକା ପୋଲିସରେ ଏଇଆଇଆର ଦେଇ ନାହାନ୍ତି । ତାର କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ମହାକା ଲେଖିଛନ୍ତି , ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ପିଲା ମାନେ ୧୮ରୁ୧୯ ବର୍ଷର ଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ସାମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଇ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଖରାପ କରିବା ଚାହିଁ ନଥିଲେ ।ସେମାନଙ୍କ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଲେଖିଛନ୍ତି ମାହିକା ଶର୍ମା ।

   Related Posts