Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁରୀ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଲୁଟ୍ : ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଲଗାଇ ଡକାୟତି କରାଇଥିଲା IIFL କର୍ମଚାରୀ ଲାଲା ଅମ୍ରିତ ରାୟ
  • ||
  • ଅଭିନେତା ଆଶିଷ ରାୟଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’ ପ୍ରଭାବରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍, ୨ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୪୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୫୨୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ ମର୍ଡ଼ର କେସରେ ଆସିଲା ଜଣେ ନାମୀଦାମି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ,କିଏ ସେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

8/12/2018 at 7:38 PM

ମୁମ୍ବାଇ ;୮/୧୨- ମଣିଷ ଅନେକ ସମୟରେ ନିଜଠାରୁ ଦୋଷ ଛଡ଼ାଇବାକୁଯାଇ ଆହୁରି ଭୁଲ କରିଥାଏ । ଯେଉଁମାନେ ଅପରାଧ ସହ ଥରେ ଜଡ଼ିତ ହୋଇଗଲେ ,ସେହି ଦୋଷକୁ ଯେତେ  ଲୁଚେଇଲେ ବି ଧରାପଡ଼ିବା ନିଶ୍ଚିତ । ସେମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମୁମ୍ଵାଇରେ । ଏହି ଘଟଣା ସହ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଯାଇଛି ଜଣେ ନାମୀଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ । ସେ ଚତୁରତାର ସହ ଖସିଯିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ବି ଧରାପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି ।

ମୁମ୍ଵାଇର ଜଣେ ୫୭ ବର୍ଷିୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜେଶ କେଶରୀଲାଲଙ୍କ ଶବ ତାଙ୍କ କାର୍ ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ପାରିପାର୍ଶିକ ଅବସ୍ଥାରୁ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଏହା ଏକ ସୁଚିନ୍ତିତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ପୋଲିସ ଶବ ଉଦ୍ଦାର କଲାବେଳକୁ ଶବଟି ପଚିସଢ଼ି ଯାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୨୮ ନଭେମ୍ଵରରେ ସେ ଘରୁ ବାହାରିକି ଯାଇଥିଲେ ,ଆଉ ଫେରି ନଥିଲେ ।  ପୋଲିସ ତାଂକ ଶବକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲାବେଳକୁ କୌଣସି ସୁରାକ ପାଈ ନଥିଲା । ପୋଲିସ  ଗୋଟିଏ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିଲା ।

ତା ପରେ ପୋଲିସ ରାଜେଶଙ୍କ କଲ ଡ଼ିଟେଲସ ବାହାର କଲାପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ,କୌଣସି ଗୋଟିଏ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନମ୍ଵରରୁ ବାରମ୍ଵାର ଫୋନ ଆସିଥିଲା । ସେହି ନମ୍ଵର ଯାଂଚକରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ପ୍ରକୃତ ଅପରାଧି କିଏ ?

ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ନାମୀଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଟେଲି ସିରିଏଲରେ କାମ କରୁଥିବା ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ଘଟଣା ସହ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଡ଼ିତ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସେଦିନ ସଂଧ୍ୟାରେ ଅକ୍ସର ବାର୍ ରେ ମିଶାମିଶି କରିଥିଲେ ବୋଲି ସୂଚନା ବି ମିଳିଥିଲା ।

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଂଚକରି ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ,ରାଜେଶ ସେଦିନ ଅନ୍ୟ କାହା କାରରେ ଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ମୃତଦେହ ନିଜ କାର ଭିତରୁ ବାହାରିବା ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏହି ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ ମର୍ଡ଼ରକେସରେ ଆହୁରି ୨୦ ଜଣକ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ  ।

ହିନ୍ଦୀ ଟେଲିସିରିଏଲ ସଂସ୍କାରୀ ବୋହୂରେ ଦେବୋଲିନା ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଣାଯାଇଚି । ହେଲେ ଏ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ଦୁର୍ଘଟଣାର ରୂପଦେବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ବି ଶେଷରେ ଧରାପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts