Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ ମର୍ଡ଼ର କେସରେ ଆସିଲା ଜଣେ ନାମୀଦାମି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ,କିଏ ସେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

8/12/2018 at 7:38 PM

ମୁମ୍ବାଇ ;୮/୧୨- ମଣିଷ ଅନେକ ସମୟରେ ନିଜଠାରୁ ଦୋଷ ଛଡ଼ାଇବାକୁଯାଇ ଆହୁରି ଭୁଲ କରିଥାଏ । ଯେଉଁମାନେ ଅପରାଧ ସହ ଥରେ ଜଡ଼ିତ ହୋଇଗଲେ ,ସେହି ଦୋଷକୁ ଯେତେ  ଲୁଚେଇଲେ ବି ଧରାପଡ଼ିବା ନିଶ୍ଚିତ । ସେମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମୁମ୍ଵାଇରେ । ଏହି ଘଟଣା ସହ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଯାଇଛି ଜଣେ ନାମୀଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ । ସେ ଚତୁରତାର ସହ ଖସିଯିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ବି ଧରାପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି ।

ମୁମ୍ଵାଇର ଜଣେ ୫୭ ବର୍ଷିୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜେଶ କେଶରୀଲାଲଙ୍କ ଶବ ତାଙ୍କ କାର୍ ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ପାରିପାର୍ଶିକ ଅବସ୍ଥାରୁ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଏହା ଏକ ସୁଚିନ୍ତିତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ପୋଲିସ ଶବ ଉଦ୍ଦାର କଲାବେଳକୁ ଶବଟି ପଚିସଢ଼ି ଯାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୨୮ ନଭେମ୍ଵରରେ ସେ ଘରୁ ବାହାରିକି ଯାଇଥିଲେ ,ଆଉ ଫେରି ନଥିଲେ ।  ପୋଲିସ ତାଂକ ଶବକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲାବେଳକୁ କୌଣସି ସୁରାକ ପାଈ ନଥିଲା । ପୋଲିସ  ଗୋଟିଏ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିଲା ।

ତା ପରେ ପୋଲିସ ରାଜେଶଙ୍କ କଲ ଡ଼ିଟେଲସ ବାହାର କଲାପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ,କୌଣସି ଗୋଟିଏ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନମ୍ଵରରୁ ବାରମ୍ଵାର ଫୋନ ଆସିଥିଲା । ସେହି ନମ୍ଵର ଯାଂଚକରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ପ୍ରକୃତ ଅପରାଧି କିଏ ?

ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ନାମୀଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଟେଲି ସିରିଏଲରେ କାମ କରୁଥିବା ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ଘଟଣା ସହ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଡ଼ିତ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସେଦିନ ସଂଧ୍ୟାରେ ଅକ୍ସର ବାର୍ ରେ ମିଶାମିଶି କରିଥିଲେ ବୋଲି ସୂଚନା ବି ମିଳିଥିଲା ।

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଂଚକରି ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ,ରାଜେଶ ସେଦିନ ଅନ୍ୟ କାହା କାରରେ ଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ମୃତଦେହ ନିଜ କାର ଭିତରୁ ବାହାରିବା ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏହି ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ ମର୍ଡ଼ରକେସରେ ଆହୁରି ୨୦ ଜଣକ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ  ।

ହିନ୍ଦୀ ଟେଲିସିରିଏଲ ସଂସ୍କାରୀ ବୋହୂରେ ଦେବୋଲିନା ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଣାଯାଇଚି । ହେଲେ ଏ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ଦୁର୍ଘଟଣାର ରୂପଦେବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ବି ଶେଷରେ ଧରାପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts