Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ଦୁଃଖ ବଖାଣିଲେ ହିନା ଖାନ, କହିଲେ-ଶ୍ୟାମଳ ବର୍ଣ୍ଣ ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ହେଉଥିଲେ ରିଜେକ୍ଟ

28/09/2021 at 12:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୦୯: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନା ଖାନ ଆଜି ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ। ସେ ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟର କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ କାମ ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ଦୌଡିବାକୁ ପଡୁଥିଲା। ତାଙ୍କର ଶ୍ୟାମଳ ବର୍ଣ୍ଣ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ରିଜେକ୍ଟ କରି ଦିଆଯାଉଥିଲା।

Bigg Boss OTT: Hina Khan gets praised by a fan for not tweeting and hating  contestants of other seasons; she says, 'it will not be fair to comment on  what we see' -

ହିନାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଷ୍ଟ୍ରଗଲ୍ ଟାଇମରେ ତାଙ୍କ ରଙ୍ଗ ରୂପ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କାମ ମିଳୁନଥିଲା। ନିକଟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ, ହିନା ତାଙ୍କର ସଂଘର୍ଷର ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇଛନ୍ତି।

ହିନା କହିଛନ୍ତି, ‘ଏକ ଶୋ’ରେ କାଶ୍ମୀରୀ ଝିଅର ଚରିତ୍ର ଥିଲା । ଯେହେତୁ ହିନା କାଶ୍ମୀରରୁ ଆସିଛନ୍ତି ତେଣୁ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସାମିଲ ହୁଅନ୍ତୁ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ସିଲେକ୍ସନ୍ କରାଯାଇ ନଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ହିନା ତାଙ୍କ ରିଜେକ୍ଟ ହେବାର କାରଣ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଯଦିଓ ଆପଣ କାଶ୍ମୀରର ଅଟନ୍ତି, ଆପଣ ସେହି ଭାଷାରେ ବିଜ୍ଞ ଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ୟାମଳ। ତେଣୁ ଆପଣ ସେହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ଫିଟ୍ ନୁହଁନ୍ତି।’  

Hina Khan says she doesn't care if she can't 'vibe' with people in her  professional life: I really don't care | PINKVILLA

ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବଳ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସକରାତ୍ମକ ଚରିତ୍ର କରିବାକୁ ଆସିନାହାଁନ୍ତି। ସେ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ଭୂମିକା ପାଇଁ ତିଆରି ନୁହଁନ୍ତି। ସେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଭୂମିକା କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ସେଥିପାଇଁ ସେ ସିରିଏଲ ‘କାସୌଟି ଜିନ୍ଦେଗି କି’ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଜନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ହିନା ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଚରିତ୍ରଟି ଭଲ, ତେବେ ସେ ସେକେଣ୍ଡ ଲିଡ୍ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ।

   Related Posts