Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

୧୪ ବର୍ଷର ଛାତ୍ର ସହ ପ୍ରେମରେ ପଡିଗଲେ ଟ୍ୟୁସନ ମାଷ୍ଟ୍ରାଣୀ, ବିବାହିତା ହୋଇ ବି ନାବାଳକ ସହ ଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ

6/09/2021 at 3:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୦୬/୦୯:    ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଭଗବାନଙ୍କ ରୂପ କୁହାଯାଏ । କାରଣ ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ଗଢିବାରେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ବା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏପରି କିଛି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ଯାହା ଛାତ୍ର-ଶିକ୍ଷକ ସମ୍ପର୍କକୁ କଳୁଷିତ କରିଦେଉଛି ।

ଆମେରିକାର କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ ସହରରେ ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ବିବାହିତ ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଜଣେ ନାବାଳକ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି । ଯାହା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, କ୍ରିଷ୍ଟଲ ଜାକସନ୍ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ମାଉଣ୍ଟ ନ୍ୟୁ ଇଣ୍ଡିପେଣ୍ଡେଣ୍ଟ୍ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି । ଏହାସହ ସେ କୋଚିଂରେ ମଧ୍ୟ ପାଠ ପଢାନ୍ତି । କୋଚିଂରେ ପଢାଇଲା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ଛାତ୍ର ସହ ପ୍ରେମ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।  ଏପରିକି ସେ ନାବାଳକ ସହ ଜବରଦସ୍ତି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ । ଥରେ ନୁହେଁ ସେ ୩ ଥର ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିଥିଲେ ।

ଘଟଣା ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପାଖରେ ପହଁଚିବା ପରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଚାଲିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts