Wednesday, August 21, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ରେ ଧମାଲ କରୁଥିବା ଏହି ମଡେଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁବ୍‌ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯାଇଛି। ଟିଭି ସିରିଏଲ ଦେଖିବାଠୁ ଅଧିକ ସମୟ ଲୋକେ ଫେସବୁକ୍‌ ଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ବିତାଉଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦ୍ବାରା ଲୋକେ ଅଧିକ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରୁଛନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି ।

ତେବେ ଗତ ବର୍ଷ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗୁଗୁଲରେ ଅଧିକ ସର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଛି। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ୱାରିଅର । ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସେ ରାତା ରାତି ଷ୍ଟାର ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଭଳି ଏହି କ୍ୟୁଟ୍‌ ଝିଅ ଏବେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

ଅନେକ ବଲିଉଡ ମିକ୍‌ସିଙ୍ଗ ଗୀତର ଭିଡିଓରେ ଏହି କ୍ୟୁଟ୍‌ ଝିଅଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ନିଜର ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀରୁ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଦିଲ୍‌ରେ ରାଜ୍ କରନ୍ତି। ଏହି କ୍ୟୁଟ୍‌ ଝିଅ କୌଣସି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହନ୍ତି। ସେ ତୁର୍କିର ଜଣେ ମଡେଲ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ତୁର୍କିର ଏକ ଟିଭି ସୋରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଜଗତରେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା । ଏହି ସିରିଏଲରେ ସେ ହୟାତର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ହାଣ୍ଡେ ଏର୍ସଲ ନାମକ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ୧୯୯୩ ମସିହା ନଭେମ୍ୱର ମାସ ୨୪ ତାରିଖରେ ତୁର୍କିରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହମ କରିଛନ୍ତି ହାଣ୍ଡେ । ଭାରତରେ ହାଣ୍ଡେଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗ ବହୁତ ଅଧିକ ରହିଛନ୍ତି । ଭାରତରେ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।       

394 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର