Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

କଡା ପ୍ରଶ୍ନକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଗଣମାଧ୍ୟମଠାରୁ ଦୂରେଇଲେ ଟ୍ରମ୍ପ୍, କହିଲେ ‘ମୋ ପାଖରେ ସମୟ ନାହିଁ’

26/04/2020 at 2:31 PM

ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍ ୨୬।୪: ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଟୀକାରେ ଟୀକାନାଶକ ଦେବା ପରାମର୍ଶକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଉପୁଜିବାର ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସେ ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, କରୋନା ଭାଇରସ୍ ନେଇ ହେଉଥିବା ନିୟମିତ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ । ସେ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ରୋକାଯିବା ଉପରେ ବିଚାର କରାଯାଉଥିବା ଖବରକୁ ଏକ ପ୍ରକାରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ବାର୍ତ୍ତାରେ କୋଭିଡ-୧୯ ବିଶ୍ବ ମହାମାରୀର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନର ଉପାୟକୁ ନେଇ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ବହୁତ କଡା ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଟେଲିଭିଜନ ଚ୍ୟାନେଲର ମୁଖ୍ୟ ଖବର ରହୁଛି । ଟ୍ରମ୍ପ୍ ତାଙ୍କ ଟ୍ବିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ହ୍ବାଇଟ୍ ହାଉସର ପ୍ରେସ୍ ବାର୍ତ୍ତାର କ’ଣ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ପାରମ୍ପରିକ ଗଣମାଧ୍ୟମ କେବଳ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ତାପରେ ସତ୍ୟ ଦେଖାଇବାକୁ କିମ୍ବା ତଥ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ମନା କରିଦିଏ ।

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଟ୍ରମ୍ପ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ରେଟିଂ ମିଳିଯାଏ ଏବଂ ଆମେରିକାର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମିଥ୍ୟା ଖବର ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି ମିଳିନଥାଏ । ଏହା ସମୟ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମର ଅପଚୟ । ଗୁରୁବାର ଦିନ ଟ୍ରମ୍ପ ଏହା କହି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ ଯେ ଡାକ୍ତରମାନେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାରେ ସେମାନଙ୍କ ଶରୀରରେ ଅଲଟ୍ରା ଭାଓଲେଟ୍ ରଶ୍ମୀ କିମ୍ବା ଘରେ ବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା କୀଟନାଶକ ଔଷଧ ଟୀକା ସହ ଦେଇପାରିବେ । ବରିଷ୍ଠ ଡାକ୍ତରୀ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଏବଂ କୀଟନାଶକ ଉତ୍ପାଦନକାରୀଙ୍କଠାରୁ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିବା ପରେ ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ, ଏହା ବ୍ୟଙ୍ଗରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts