Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଓ୍ୱାଶିଂଟନ ଯେତେବେଳେ ଜଳୁଥିଲା ସେତେବେଳେ ନାଚ-ଗୀତରେ ମସଗୁଲ ଥିଲେ ଟ୍ରମ୍ପ୍ ପରିବାର, ହିଂସା ଦେଖି ହେଉଥିଲେ ଖୁସି : ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

9/01/2021 at 2:44 PM

ଓ୍ୱାଶିଂଟନ,୦୯/୦୧: ଗତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆମେରିକାର ନବ  ନିର୍ବାଚିତ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଜୋ ବାଇଡେନଙ୍କ ବିଜୟକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜାରି ରହିଥିଲା ।ଏହି ସମୟରେ ବର୍ତ୍ତମାନର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ସଂସଦ ଭବନରେ ପଶି ହିଂସାକାଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହି ହିଂସାରେ ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ୫ ଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ କିଛି ସୁଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ପୁରା ଟ୍ରମ୍ପ୍ ପରିବାର ସଂସଦ ଭବନରେ ହୋଇଥିବା ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଆମେରିକୀୟମାନେ ଏହାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଜୁନିଅରଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ ହୋଇଥି । ଯେଉଁଥିରେ ଟ୍ରମ୍ପ, ଇଭାଙ୍କା ଓ କିଛି ଅନ୍ୟ ଲୋକ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜୁନିଅର ଟ୍ରମ୍ପ୍ କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ଲୋକମାନେ ସେଠାକୁ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ହିଂସାକାଣ୍ଡ ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିନାହିଁ । ଶତାଧିକ ଲୋକେ ସଂସଦ ଭବନ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଛନ୍ତି । ଜୁନିଅର ଏହି ଭିଡିଓରେ ବିକ୍ଷୋଭକାରୀଙ୍କୁ ଦେଶଭକ୍ତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଆମେରିକୀୟମାନେ ଟ୍ରମ୍ପ୍ ପରିବାର ଓ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଭିଡିଓରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ କହିଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଡରିଯାଇଥିବା ଓ ଚକିତ ହୋଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ନେତାମାନେ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରମାଣ ଭାବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts